Yakışmadı.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Sdn nin ana sayfasında ücretsiz antivirüs yazılımı adlı konunun birçok yerinde minimum güvenlik sağlar yazıyor.Ya bu haber doğru yada yazan arkadaş minimumla maximumu ayırt edememiş.Sdn ye yakışmamış.:yes:

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
al benden de o kadar. maximum ile minimum arasındaki farkı bilmiyor ya da dalgınlığa denk gelmiş. canı çeken anasayfaya entry yapabiliyor mu nasıl iş anlamadım. editörü kontrolcüsü yok mu bu işin

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
yazıda bir yanlışlık yok. bahsedilen avastın ücretsiz dağıttığı versiyon.

bu versiyonda sadece antivirüs ve spyware taraması yapabilyorsunuz. firewall dahil bir çok özelliği içermiyor.

dolayısıyla "en azından virus taraması yapıyor" cümlesinin açıklaması olarak "minimum" kelimesi uygun görülmüş ve bence doğru seçim.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
gecende nod32 incelemesi gibi bisey vardi artık mazide kalan nod32 2.7 resimleri falan 2.7mi kaldı yahu. bide bu ttnet sayfasina yönelen haberler genelde kötü oluyor.

---------- Post added at 10:55 ---------- Previous post was at 10:52 ----------

Avast’ın ücretsiz olarak kullanıcılara sunduğu anti virüs yazılımı sizi ücretli yazılımlar kadar koruyor. Yüksek performans gösteren bu yazılım bilgisayarınızı minimum seviyede koruyor. ayrica resimde eski versiyona ait sanırım

bence burda bi dengesizlik var.

Yavuz Şahin-1

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Sdn nin ana sayfasında ücretsiz antivirüs yazılımı adlı konunun birçok yerinde minimum güvenlik sağlar yazıyor.Ya bu haber doğru yada yazan arkadaş minimumla maximumu ayırt edememiş.Sdn ye yakışmamış.:yes:
Bence bu başlığı açmakta size yakışmamış, “minimum koruma” en basit şekilde koruma sağlıyor anlamında söylemişim. Maksimum değil anlayacağınız. Bu kelimeleri yazan arkadaşlara da yıkıcı olmayalım, yapıcı olalım diyorum. Bu durum basit bir kelime hatası da olabilirdi. Demek gerçekten yanlış bir şey yazsak silahla vuracaksınız. :lol:

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 11:14 ----------

al benden de o kadar. maximum ile minimum arasındaki farkı bilmiyor ya da dalgınlığa denk gelmiş. canı çeken anasayfaya entry yapabiliyor mu nasıl iş anlamadım. editörü kontrolcüsü yok mu bu işin
Merak etme ediörün de kontrolcüsü var, ama senin kontrolcün gibi, Senin yazdığın yazılarda önce yayına açılıyor, daha sonra yetkili arkadaşlar da seni kontrol ediyor, editör ekibinin kontrolü de bu işin ilmini yapmış kişiler tarafından sağlanıyor. Tabii ki hatalarımız oluyor, onlar için de sizlerin affına sığınıyoruz.

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

yazıda bir yanlışlık yok. bahsedilen avastın ücretsiz dağıttığı versiyon.

bu versiyonda sadece antivirüs ve spyware taraması yapabilyorsunuz. firewall dahil bir çok özelliği içermiyor.

dolayısıyla "en azından virus taraması yapıyor" cümlesinin açıklaması olarak "minimum" kelimesi uygun görülmüş ve bence doğru seçim.
anlayışın ve açıklamların için teşekkürler

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Demek ki insanın okuduğunu anlayabilmesi gerekiyormuş..

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
3 kisi yanlıs anlıyorsa ortada bi durum vardir bu birincisi, editor gerekli aciklamayi yapmis uzatmaya insanlara salak imasi yapmaya gerek yok.

Yavuz Şahin-1

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Konuyu başka yerlere çekmeyelim arkadaşlar, eğer ilk arkadaşın yazdığı konu ile ilgili sözünüz varsa buradan alalım, farklı mesajlar gelmeye başlarsa konuyu kitlemek zorunda kalırız.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
tabiki konuyu baska yere cekmeyelim konunun kilitlenmesine gerek yok cünkü okudugumuzu anlayabiliyoruz. saygılar.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bir keresinde de yanlışınızı kabul edip kusura bakmayın deyin.Ha bire çeviriyorsunuz.O yazıdan sizin dediğinizmi anlaşılıyor?Hepimiz safız ya yedik.Hadi yaaaa.

Yavuz Şahin-1

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bir keresinde de yanlışınızı kabul edip kusura bakmayın deyin.Ha bire çeviriyorsunuz.O yazıdan sizin dediğinizmi anlaşılıyor?Hepimiz safız ya yedik.Hadi yaaaa.

sen nasıl anlamak istiyorsan anlayabilirsin. Ben söyleyeceğimi yukarıdaki mesajda yazdım. Bundan sonrası senin işin.

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
bu ısrar neden?yani kabul edilse veya edilmese ne değişecek

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20

e yanlış anlamışsınki sen :) minumum güvenlik dendiği zaman direk aklına virüslerden korunma güvenliği gelirse yanılırsın. Lisanslı antivirüslerde ekstra özelliklerde geliyor firewall spy koruması yok mail koruması vs.vs böyle oluncada max güvenlik oluyor. Yani hiç olmazsa ben böyle anlıyorum..

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Sizler haklısınız üslup çok yanlış ve ben okuma ve anlama özürlüyüm.Konu kapanmıştır.

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Sizler haklısınız üslup çok yanlış ve ben okuma ve anlama özürlüyüm.Konu kapanmıştır.

Konuyu buraya çekmeye gerek yok.Fakat yöneticlierin herseferinde konuyu kilitlemek durumunda kalırız şeklinde konuşması hiç hoş değil.Hata varsa vardır,yoksa da yoktur.Ki bence yok.Ayrıca başlık açılması gerekecek derecede önemli bir mesele de değil.Bir kişinin yapacağı bir hata Sdn'e nasıl mal edilebilinir ki.:hammer:

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
j7x0cx.jpg

Avast free, minimum olmasi gerekir resimde gurundugumuz gibi.