Yahoo Messenger 10 Çıktı, İndir!

Akhun Aktosun

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Yahoo'nun anlık mesajlaşma yazılımı Yahoo Messenger'ın yeni sürümü 10, beta sürümünden kurtuluyor ve kullanıcıların huzuruna çıkıyor. Yahoo Messenger 10'u denemek istiyorsan tıkla!

Yahoo, anlık mesajlaşma yazılımı Yahoo Messenger'ın yeni sürümü ile ilgili belirsizlikleri ortadan kaldırdı ve yazılımın 10. versiyonunu, beta sürümünden çıkardı. Böylece Yahoo Messenger 10'un final sürümü dün itibariyle yayınlandı. Yahoo Messenger 10'un, bir önceki final sürümü olan Yahoo Messenger 9'dan daha fazla popüler olması bekleniyor. Yazılım, 29 dilde piyasaya sürüldü.
ym1011258450683.jpg
Yeni versiyonunun beta etiketini kaldıran Yahoo, Messenger 10 ile görüntülü konuşma olayını geliştirmiş. Mikrofonunuzun sesini kısıp, bilgisayarınızın hoparlörlerini ses giriş/çıkışı olarak kullanabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla mesajlaşırken, dosya transfer, fotoğraf paylaşımı ve oyunlar gibi özelliklerden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca Yahoo Messenger 10 ile birlikte, kaçınılmaz olarak sosyal ağ bileşenleri de yazılıma dahil edilmiş. Yahoo'nun sosyal ağ servisleriyle entegre olan YM 10, Y! güncellemelerini size anında bildiriyor.
Yahoo Messenger 10'u indirmek için tıkla!
:: YM10, sizce Live Messenger'ı tahtından indirebilir mi?
Yazan: Akhun Aktosun
SDN - http://shiftdelete.net

By_ÇaKaL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
YM10, sizce Live Messenger'ı tahtından indirebilir mi?

what??
NEYYY.

Ben şuan eski messenger 8.1 kullanıyorum güncelleştirmelerden felan sıyrıldım falan ama son çıkan Live Messenger'dan herkes şikayetçi özellikle teması vs çok çok çok berbat diyorlar.
FAKAAatt

o yahoo messenger denen uyuz programın yanında gelen 29 dil seçeneğinin arasında hala türkçe yok ise o program daha çoook nal toplamaya devam edicek.

Heleki geçende son sürümünü indirip kurmam gerekti zorunluluktan dolayı o nasıl bir eziyetti öyle anlatamam.
e-bay simgelerimi dersininiz toolbar'larmı dersiniz ne kadar rezillik ararsanız bu program içerisinde mevcut.
Chat programı değilde istatistik ve reklam programı gibi bir şey olmuş.
Hoş yükledikten 1 saat sonra silmem bir oldu ama hıncımı alamadım birde hazır burada yazısını bulmuşken demediğimi bırakmayayım dedim.
Dur son noktayı koymadan bide beddua edeyim.
Microsoft'a satılasıcalar o programcıları işten atılasıcalar.
allah daha beter etsin emiiii.
:D

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hiç kullanmadım nasıl ki acaba

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
yahooo az da olsa kullanıyorum eskiden beri hesabımvardır ama msn yi gecemez yahoo bilmeyen okadar kullanıcı var ki

talsuv61

Asistan
Reaksiyon puanı
6
YM10, sizce Live Messenger'ı tahtından indirebilir mi?
Ben şuan eski messenger 8.1 kullanıyorum güncelleştirmelerden felan sıyrıldım :D

Kardeş 8.1 nasıl kullanıyorsun.Yolunu anlatsan da bizde 9 dan kurtulsak.

Yaho da hele bi türkçe de ekledinde o zaman bakarız

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
İndiremez wl messengerin yerini hiçbirşey tutmaz...