Yabancı dizilerdeki insanların kendi aralarında toplanması

Bu konuyu okuyanlar

yusufYAZICI155

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Ne zaman yabancı bir dizi izlesem kilisede hastanede yada boş bir odada ortaya boş sandalyeler koyulup oturup sohbet ediyorlar yani bir kişi konuşur herkes dinliyor kendi yaşadıkları vb. birşeyler anlatıyor
Benim bilmek istediğim bu insanlar ne yapıyor? Neden dernek gibi toplanmışlar?

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ne sorduğunuzu hiç anlayamadım. Günlük hayatta olan şeylerin dizilerde yer bulması normal. Herkes arkadaşlarıyla bir yerlerde buluşur, toplanır ve bir şeyler anlatır yani. Nesi garip?

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Siz şeyi mi kastettiniz terapi programlarını? Mesela uyuşturucu kullanmış bırakmuş kişiler bir araya geliyor filan isteyen konuşuyor zararlarından hayatındaki olumsuzluklardan bahsediyor sonra bırakınca ne gibi değişiklikler oldu. Bir sürü sebepten ötürü toplanıyorlar aklınıza ne gelirse bunu mu kastettiniz?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Daha açık anlat dostum pek anlaşılır olmamış

yusufYAZICI155

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Siz şeyi mi kastettiniz terapi programlarını? Mesela uyuşturucu kullanmış bırakmuş kişiler bir araya geliyor filan isteyen konuşuyor zararlarından hayatındaki olumsuzluklardan bahsediyor sonra bırakınca ne gibi değişiklikler oldu. Bir sürü sebepten ötürü toplanıyorlar aklınıza ne gelirse bunu mu kastettiniz?
Evet bunu kastettim kimisi uyuşturucudan kimisi hayatında pes etmediği kimisi 8. Kattan düşüp pes etmemesi gibi
Acaba şey düşünüyorum hristiyanlar diyemi toplanıyor ben öyle anladım birazcık.
Arkadaşlarıyla muhabbet yapıyor desek olmaz çünkü herkes birbirini tanımıyor gibi

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Evet bunu kastettim kimisi uyuşturucudan kimisi hayatında pes etmediği kimisi 8. Kattan düşüp pes etmemesi gibi
Arkadaşlarıyla muhabbet yapıyor desek olmaz çünkü herkes birbirini tanımıyor gibi
Terapi yapıyorlar heralde. Avengers:Endgame'de ve Captain America:Winter Soldier'da vardı bahsettiğiniz olay.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,608
Terapi programı işte herkes dertlerini oraya anlatıyor ordakiler dinliyor ve bazen yorumda bulunuyor ama sohbet etmiyorlar
Lost da vardı

zuzuwomen

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
Tam açıklayıcı olamamış bir başlık.