Yabancı Dizi Tavsiyeleri | Ana Başlık

friendly

Rektör
19 Mart 2009
11,873
671
293
Çok ama çok dizi izledim hayatımda ama Prison Break ve Breaking Bad kadar bende iz bırakanı olmadı...

yasin35kucuk

Öğrenci
13 Mart 2013
14
0
0
Vikings , onerebilirim , cok guzel bir dizi yani bana gore, konu akimi hizli ve guzel konusu ise ismindende anlasilacagi gibi viking leri anlatiyor ve ilk sezonu bitti.

Not: savas, kan ve siddet var bilginle ilginizi ceker sanirsam :):)

Felix Dzerjinski

Profesör
2 Nisan 2012
1,901
5
218
Black Mirror

Yazmadan geçemeceğim. Şimdiye kadar izlediğim en sağlam atmosfere sahip dizi. Hikayeler harika.
Toplamda 2 sezon 3'er bölümden 6 bölüm. Hepsi birbirinden bağımsız bölümler. Ayrı ayrı hepsi çok güzel.

IMDB'den 8,5 almış benim puan 9,5 (buçuğu artisliğine kestim :p)
Kesinlikle izlenmeli.

http://www.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=sr_1

Usui Takumi

Profesör
10 Temmuz 2011
3,551
1,177
293
Çok ama çok dizi izledim hayatımda ama Prison Break ve Breaking Bad kadar bende iz bırakanı olmadı...

Ben aynısını DEATH NOTE için diyorum. DEATH NOTE ve diğerleri. Prison Breaki vize haftasında bitirmiştim. Breaking Bad e ise bi türlü başlayamadım başlasam en fazla 2 hafta sürer, tabi 24 gibi 200 bölüm değilse.

seyhmus21

Profesör
19 Mart 2013
1,962
255
263
Vikings.Game of thrones walking dead
Spartacus breaking bad revolution
How i met your mother true blood
da vinci demon's

Dark_See12

Öğrenci
13 Mayıs 2013
2
0
0
İzlediğim 20 den fazla var. Ama sana en iyi 5'ini söyliyim : Supernatural,House M.D. Da Vinci Demons, GOT ve Arrow. Anime olarak da 3 tane söyliyim izlediğim o kadar zaten : Death Note , Fairy Tail ve Another.Ki Another tam bir cinayet.

DumDumaq

Dekan
17 Ocak 2013
5,084
9
0
bana 1 tane yabancı türkçe dublaj film önerebilcek varmı ımdb puanı yuksek çok kaliteli olsun

birde burda fena yağmur yağıyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
En iyi komedi dizileri: Friends,How I Met Your Mother, The Big Bang Theory ve Two and Half Man
Savaş dizileri: Spartacus ve Game of Thrones
Aksiyon ve fantastik diziler: Arrow ve Supernatural

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bu zamana kadar
HIMYM, The bıg bang, house md, chuck, prıson break, lost, supernatural (hastaSIYIZ :) ) , TWO AND A HALF MAN İZLEDİM VE ŞİMDİ KENDİME YENI BIRSEY ISTIYORUM....
DEXTER BASLADIM DEVAM EDIORUM AMA YANINA CEREZLIK EGLENCELI BIRSEYLER LAZIM...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
En güzel dizilerden biri (bana göre) merlin bitirdim diziyi kendimi kötü hissediyomrum bağlanmıştım diziye :(

TBM

Dekan
28 Ekim 2008
6,586
358
263
konuyu tekrar hortlattım,yeni diziler varsa sevdiğiniz paylaşın lütfennnn, OZ dizisi lise yıllarımda yada ortaokul hatırlamıyorum babamla beraber izlediğim ender dizilerdendir o dönemde (tekrar indirmiştim geçen yıl tekrar izleyeceğim)

suleymnx

Öğrenci
27 Temmuz 2012
26
0
0
Dexter (dizilerin kralıdır_)
Breaking Bad
Person of Interest(krallığa aday)
Walking Dead
Big Bang Theory
Game of Thrones
South Park

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gerçekten güzel diziler tavsiye edilmiş. Bende bikaçtane eklemek istiyorum. Game of thrones eğer izlemediyseniz hemen başlayın, bir solukta biticek ;) eski zamanlarda bulunan 7 krallık arasındaki savaşları, çekişmeyi, entrikalı ve bazen olağanüstü bir şekilde anlatıyor. Zombili, gerilim dizisi istiyorsanız walking dead'i izleyin derim. Bunun yanında supernatural ve dexter'ı es geçmek olmaz Kesinlikle onlarıda izleyin pişman olmazsınız. Teen wolf'un konusu biraz daha basit gelebilir ama onuda seveceginizi düşünüyorum kurtadamlar vs. konu olarak ama tabi bu konuda Vampire Diaries'ın eline su dökemez ;) Bu dizilerin hiçbirini sıkılıp bırakmayacağınızı düşünüyorum. Diğerlerini arkadaşlar sölemiş zaten iyi seyirler :)

theotto

Asistan
11 Nisan 2013
480
3
16
Prison break e kesinlikle basla
Game of thrones ben de baslamadim ama bir kac gune baslayacagim senaryosu saglammis
Revolution iki gunde 14. bolume geldim surukleyici bana gore ama arada zayiflik hissediyorsun basladim o yuzden yarim kalmasin diye bitiriyorum :)

mubeya

Asistan
12 Eylül 2009
138
1
0
Kesinlikle the mentalist i izlemelisin.Mükemmel bir senaryo.Her bölüm farklı bir konu.Harika bir dizi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dexterda küçükken başından kötü bir olay geçmiş bir adamı anlatıyor. Gözlerinin önündeki annesinin ölümüyle etkilenmesi ve ondan çok etkilenmesinden yola çıkarak bunun dexter'ın hayatını nasıl değiştirdigini gösteriyor. Polisiye, suç karışık ama güzeldir sürükleyicidir. İzle pişman olmazsın ;)