xz premium kullananlar

Bu konuyu okuyanlar

kurtkurt20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xz premium kullanıyorum aslphalt 9 oynarken ses kısıp veya artirdimmi ekranda bozulmalar karincalamar oluyo,sadece oyunda öyle sorun oluyor ve ayrıca YouTube dan 4k hdr 60 fps video izledimmi, parlaklik en alt kademede olduğu halde bana videoyu en yüksek parlaklikta izlettiriyor sizce bu bir sorunmu yoksa yazilimsal bir özellik mi

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Telefonu bir Sony teknik servisine götürüp baktırmanı tavsiye ederim

kurtkurt20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon yeni 1, 2 haftada grantide serviste kalmasını istemiyorum , kullanan kimse yokmu su telefonu

kurtkurt20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
simdi deniyorum hala 4k 60fps hdr videoda parlaklık sondaymis gibi izllettiriyor, normal bi videoya girince parlaklik benim ayarladigim sekilde oynatilip izleniyor, asphalt 9da ise ekran dalgalaniyor böyle bildirim çubuğu asagi cekip bakmak istiyorim veya ses kisip artirinca oluyor, garanti yine oldugu gibi geri gonderir , sorun ne tamamen buluyyum ona göre gonderiym

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
simdi deniyorum hala 4k 60fps hdr videoda parlaklık sondaymis gibi izllettiriyor, normal bi videoya girince parlaklik benim ayarladigim sekilde oynatilip izleniyor, asphalt 9da ise ekran dalgalaniyor böyle bildirim çubuğu asagi cekip bakmak istiyorim veya ses kisip artirinca oluyor, garanti yine oldugu gibi geri gonderir , sorun ne tamamen buluyyum ona göre gonderiym
Ne alakası var? Ne demek olduğu gibi geri gönderiyor? Siz götürün cihaz defoludur ben değişim istiyorum. Diye dilekçe yazıp THH'ye başvurun bakalım. :)

kurtkurt20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nereye gonderecegim peki, kutunun üzerinde numra adres var diyolar doğrumu ya suan, arkadslardayim eve gidince hemej bakiyim, telfonu kutuyslami gonderim yoksa sadece , telfonumu verim , ve sikayetimi yazip kargoya vercem dimi

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
sony teleservice ya da sony centera gidip garantiye vereceksiniz.