Xr vs se2020

Bu konuyu okuyanlar

_Abhaz_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet şu an hangisi daha iyi diye sorsam herkes xr diyecek ama az önce bir kaç batarya testi videosu izledim.İphone xr ve se2020 arasında sadece 25-30 dakika kullanım süresi farkı var sırf ekranı büyük diye ve 25 dakika için 1000 tl daha fazla vermek mantıklımı sizce ? iki telefon arasındayım hala ekran büyüklüğünden ziyade benim için en önemlisi fotoğraf en iyi çeken telefon çok kararsızım sizce hnagi telefonu almalıyım (ekran büyüklüğü küçüklüğü benim için pek önemli değil,yani büyük olsa güzel olur ama hayat memat meselesi değil :D )

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Xr al ben iPhone xr ve se yanyana baktım çöl fark var bence xr

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Evet şu an hangisi daha iyi diye sorsam herkes xr diyecek ama az önce bir kaç batarya testi videosu izledim.İphone xr ve se2020 arasında sadece 25-30 dakika kullanım süresi farkı var sırf ekranı büyük diye ve 25 dakika için 1000 tl daha fazla vermek mantıklımı sizce ? iki telefon arasındayım hala ekran büyüklüğünden ziyade benim için en önemlisi fotoğraf en iyi çeken telefon çok kararsızım sizce hnagi telefonu almalıyım (ekran büyüklüğü küçüklüğü benim için pek önemli değil,yani büyük olsa güzel olur ama hayat memat meselesi değil :D )
Batarya olayında Xr ın 2,5-3 saat fazla kullanım sunma gibi ciddi bir avantajı var.Büyük ekran takıntın varsa, bataryadan çok şey bekliyorsan ikinci el Xr; Küçük ekran sorun değil cebimde kibar cihaz taşımak istiyorum,batarya yeterli olsun diyorsan Se 2020 almanı tavsiye ederim.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
XR = Güçlü Batarya + Büyük Ekran
SE 2020 = A13 Bionic Çip + İnce Tasarım

Bu Kadarı Yeterli Olmuştur Sanırım Seç Beğen Al Efenim [emoji28]

Son düzenleme: