Xr vs 8plus

Bu konuyu okuyanlar

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Xr 64 mü 8plus 128 mi xr 'ın hd+ ekrani beni düşündürüyor bir de xr sadece insanların portresini çekiyormuş (ikinci kamerası olmadığı için) kullanan arkadaşlar sizce portre modu nasıl hakkını veriyor mu
Şuan almayacağım sadece fikrim olsun diye konuyu açtım not xs fiyatı düşürse ona da bakabilirim ama onceligim bu cihazlar

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Xr 64 mü 8plus 128 mi xr 'ın hd+ ekrani beni düşündürüyor bir de xr sadece insanların portresini çekiyormuş (ikinci kamerası olmadığı için) kullanan arkadaşlar sizce portre modu nasıl hakkını veriyor mu
Şuan almayacağım sadece fikrim olsun diye konuyu açtım not xs fiyatı düşürse ona da bakabilirim ama onceligim bu cihazlar
İkisi arasında xr derim.Xr sadece insanların portresini çekiyor.Xr ı Zorlu Center da inceledim.Tek kamera olması seni yanıltmasın,Kamera performansı Hdr,netlik,renk doğruluğu,portre gibi konularda çok başarılı.Ama xr aynı 11 gibi tasarım ve ekran kalitesi konusunda Apple kalitesine yakışmayan bir cihaz.Bazıları xr ın ve 11 in ekranı yeterli diyecek ama 6000 lira bayıldıktan sonra vasat bir ekran kalitesini bir çok insan kabul etmez.Ben İkisinide pas geçip ikinci el yada 0 bütçen hangisine yeterse xs almanı tavsiye ederim.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Cevabınız için teşekkür ederim şu anda xs e bütçem yetmiyor

Ayponeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Şarj istiyorsan xr , tasarım ve ekran kalitesi istiyorsan xs

Reaksiyon puanı
4,331

İphone Xr alabirsiniz ancak imkanınız var ise İphone 11 almanız daha mantıklı olacaktır :)

Son mesajlar