Xperia z3 mü LG G3 MÜ

Bu konuyu okuyanlar

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
What The Hell zaten arka kamerada G3'ün Z3'den daha iyi olduğunu kanıtlamış.
Ayrıca G3 0.276 saniyede bir nesneye odaklanabilmektedir.

Bende ön kameradan bahsedeyim.

G3'ün ön kamerası Z3'e göre daha kaliteli. Ayrıca G3'de özel selfie modları var.

LG G3:
19700121_195028.jpg

Sony Xperia Z3
dsc_0144.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ikitelefonu da inceledim eğer outdoor tatkunu değilseniz Z3 ün bir getirisi yok malesef... aşkada diyecek söz yok...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadasım lg yi kötülemissin guncelleme diye ben g3 kullanıyorumda 2 aydır 5.0 kullanıyorum nerde hani sony de? ne zmaan geleceği bile belli değil :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi şu anda Z3 ümü tercih edersin G3 ümü çok kararsızım yardım et :huh:

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sony sürekli zarar acıklıyor ama z3 g3'e göre daha stabil. Ama Xperia departmanini satarsa alacagin z3 deger kaybedecektir.

Sent from my HTC Desire EYE using Forum Fiend v1.3.2.

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben z3 ü tercih ederdim ancak iki telefon arasında kaldıysan tasarımı hoşuna gideni al ;)

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Sony sürekli zarar acıklıyor ama z3 g3'e göre daha stabil. Ama Xperia departmanini satarsa alacagin z3 deger kaybedecektir.

Son çeyrekte akıllı telefon departmanında kar etti ve satışlarını artırdı zaten departmanı kapatmak gibi bi planları olsa z4 üzerinde çalışmazlar ayrıca daha yeni xperia e4 ü de tanıttılar departman kapatıcak bi şirketin yapacağı politikalar değil bunlar
Ayrıca Sony net kar olarak Lg den daha fazla kar ediyor Sonynin son 2 çeyrekteki sonuçlarına bakabilirsin :dirol:

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
TheFame dedi ki:
[quote name="GencMz" post=3577397]Sony sürekli zarar acıklıyor ama z3 g3'e göre daha stabil. Ama Xperia departmanini satarsa alacagin z3 deger kaybedecektir.

Son çeyrekte akıllı telefon departmanında kar etti ve satışlarını artırdı zaten departmanı kapatmak gibi bi planları olsa z4 üzerinde çalışmazlar ayrıca daha yeni xperia e4 ü de tanıttılar departman kapatıcak bi şirketin yapacağı politikalar değil bunlar

Ayrıca Sony net kar olarak Lg den daha fazla kar ediyor Sonynin son 2 çeyrekteki sonuçlarına bakabilirsin :dirol:[/quote]

Son 2 ceyrekte kari bulunmuyor Sony'nin. z4'ü yapmasa zaten battigini ilan etmiş olurdu ki bence z4 son şansı e4 de aman aman bi telefon degil mtk islemcisi var ve alt seviyeye hitap ediyor. Herkes biliyorki alt seviyeye Samsung hakim. Sony'nin tek caresi f/p ürünü ve bol bol tanitim. Herkes S6'yi m9'u konusurken z4'ü konusan kitle cok az en azindan benim gözlemledigime göre. Daha agır ve güclü basması gerekiyor. Cok iyi telefonlari var fakat kendini gösteremiyor.

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
game of war tarzı oyunlar hariç hangi oyunu oynarsanız rahat 2 gün gider.oyun oynamayıp internette gezerseniz temiz 3 gün gider.ben game of war oyununa başlamadan 4-5 gün şarza takmıyordum şimdi 1 günde kesinlikle gece yatmadan şarza takıyorum.bunları z3 için söylüyorum.ikisi arasında telefon almamış olsam yine z3 derdim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende 3 aydır araştırmasını yapiyorum tek kelime SONY XPERİA Z3 resmen telefona asik oldum yok boyle bisey

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yalnız ıpohone 6 kamerayı sony den alıyor buna ne demeli?

кяαℓ тυяк

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İki telefonu da kullanan biri olarak z3 der geçerim.
G3 arayüzü sıkıntılı. Hiç belli değil 3gb ram var.
Ama z3 yağ gibi akıyor.
Extra özelliklerini zaten saymaya gerek yok.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Beyler z3c ve lg g3 32 gb arasında kaldım önemli olan şarj ve kamera ve güncelleme hangisi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1400 LİRAYA G3 MÜ Kafayımı yedin be adam
media markette 1800 g3 2300 z3
arada uçurum bi fiyat farkı yok , 500 lira oda
g3 ilk çıktığında fiyat bakımından z3 ile aynı idi fakat telefon nedense fiyatı bi anda düştü,
şukadar söyliyeyim, ben z1 kullanıcısıyım arkadaşımda g3 var , bugun bana şunu dedi
ya bida telefon alıcak olursam sony alırım fakat sony nin bildirmeler paneli benim hoşuma gitmiyor dedi , g3 e göre bildirmeler paneli kötü , aynen haklısın dedim ,
fakat
görüntü(şıklık-tasarım) bakımından g3 z3 ün yanında ,
atla eşek misali ,
g3 bildiremeler panelinde efsane fakat onun dışında menüsünde çok fark en azından uçurum fark yok - özellikde de aynı
fiyat farkıda uçurum değil. g3 sana 1 gün yetiyorsa z3 al 2 gün yetmesse ben hicbirşey bilmiyorum

Byceo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
z3 bence çok daha iyi hem premium havası hemde stabilitesi olarak gayet güzel

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Senin gorusun ama su gecirnezlik konusunda yanlis dusunuyosun su gecirnezligi tedbir olarak kullaniliyor kanera konusundada z3le karsilastirilabilecek bir kac tane telfon var ama bu telefonlarin arasinda g3 yok pil konusundada her turlu z3 onde bir tek isinna konusunda g3 onde olabilir cunku z3 cok isiniyor