LG G3 mü Sony Xperia M5 mi ?

KürşadÇayır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıktada Belirtiğim Gibi LG G3 mü Sony Xperia M5 mi ?
Bütçem 0-1500 TL Arası ve bu iki telefon arasında kararsızım.
Bu iki telefondan daha iyi telefonlar varsa yorumda belirtebilirsiniz.(Benim için en önemli olan şey kamera ve işlemci hızı)

Teşekkürler :)

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
G4'ü paralel olarak alabilirsiniz.

İkisi de üzmeyecek cihazlar.

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
M5 in yazılımında sorun olduğunu donduğunu okumuştum helio x10 işlemcide sebep oluyor olabilir m5 e karar vermeden kullanıcılar kulübüne danışmanızı öneririm

KürşadÇayır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G4'ü paralel olarak alabilirsiniz.

İkisi de üzmeyecek cihazlar.
Hangisinin Kamerası daha iyidir benim kararsız kaldığım tarafı bu :)
Ön kamera ve arka kamera megapikselleri sonynin daha çok lakin lg nin kamerasıda iyi :D
Bu sorunların yanıtı verirseniz sevinirim

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Ön kamera ve arka kamera megapikselleri sonynin daha çok lakin lg nin kamerasıda iyi :D
Kamerada megapiksellerden önce dikkat edilmesi gereken noktalar var ancak bu konuda çok bilgi sahibi olmadığım için yanlış bilgi vermemek amacıyla yorum yapmıyorum. Kısaca megapiksele takılmayın. İki modeli deneyerek karşılaştırın, memnun kaldığınız ürünü tercih edersiniz.

KürşadÇayır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamerada megapiksellerden önce dikkat edilmesi gereken noktalar var ancak bu konuda çok bilgi sahibi olmadığım için yanlış bilgi vermemek amacıyla yorum yapmıyorum. Kısaca megapiksele takılmayın. İki modeli deneyerek karşılaştırın, memnun kaldığınız ürünü tercih edersiniz.

Yaptığınız yorum için teşekkür ederim.Evet sizde haklısınız ancak ben burda bir fikir sahibi olup orda deneyip almak istiyorum.
peki 0-1500 tl arası önerebileceğiniz bir telefon varmı ? kamerası, işlemci hızı,oyun performansı iyi olan bir cihaz arıyorum ben
Şimdiden teşekkürler :)

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhabalar;

Performans olarak sony m5 daha iyi. İslemci guclu ekran cozunurlugu g3'e gore daha dusuk buda size daha performansli bir kullanim sunuyor. Ana kamerada ikiside guzel ama on kamerada sony m5 daha iyi. Batarya sureleri ikisininde kotu. Sony nin nasil kotu olur diceksiniz belki ama sony m5de mediatek helio x10 kullandi. Guc.tuketimi kotu bir cihaz. İkiside guzel cihaz ama 1500 tl verceksen ya git kliksa dan 1550 tl ye lg g4 al yok ben illa sony dusunuyom diyorsan m5 al. Lg g3 1500 etmez. Kotu cihaz degil ama 1500 etmez. Zaten suan bitek teknomarketlerde 1500e satiliyor geriye kalan heryerde 1100 ile 1300 arasi bulursun. Benden sana tavsiye 1500'e kliksadan g4 al ekran kamera harika.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Yaptığınız yorum için teşekkür ederim.Evet sizde haklısınız ancak ben burda bir fikir sahibi olup orda deneyip almak istiyorum.
peki 0-1500 tl arası önerebileceğiniz bir telefon varmı ? kamerası, işlemci hızı,oyun performansı iyi olan bir cihaz arıyorum ben
Şimdiden teşekkürler :)
Bu bütçe için en uygun telefon bunlar zaten ancak 200 TL farkla s6 veya 1600 civarında lg g4 bulabilirsiniz ki benim tavsiyem bütçe arttırılabiliyorsa s6 ve lg g4 olmalı.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Ön kamerada M5.

Arka kamerada ise G3 ile M5 3 aşağı 5 yukarı aynı.

microdome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Başlıktada Belirtiğim Gibi LG G3 mü Sony Xperia M5 mi ?
Bütçem 0-1500 TL Arası ve bu iki telefon arasında kararsızım.
Bu iki telefondan daha iyi telefonlar varsa yorumda belirtebilirsiniz.(Benim için en önemli olan şey kamera ve işlemci hızı)

Teşekkürler :)

Mrblar öncelikle bende o fiyat sıkalasında f/p urunu arıyorum ancak gördüğüm kadarıyla henuz parasının karşılığını veren cokta fazla ürün yok, kişisel fikrimdir tabi buna katılırsınız katılmazsınız bişey diyemem, ancak asus zenfone 5 kullanmış biri olarak asus'a karşı ön yargım yok ve bizzat deneyimledim oyuzden eski deneyimlerime dayanarak zenfone 2 lazer düşünüyorum , şuanda f/p olarak alınası bi cihaz olarak düşünüyorum kötü tarafları oda kendi fikrim, cihazın komple plastik oluşu ve kaba tasarımı bunları dert etmezseniz. diğer özellikleri oldukça başarılı fiyatına göre. nacizane fikrim.

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Kulaktan Dolma Sony Dandik Diyolar ama ben inanmıyorum 2
Telefondan Yakın tanıdığımda Var M5 Fark açar Karşılaştır
Sen Karar Ver Ben M5 Derim :thumbup1: 4K Çekim Vardı harelde(yanlışım varsa düzeltin :) )

genius34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrblar ben fatursaız hattan faturalı hatta gecis yaptım 1kac gün iöinde yeni faturalı hattım acılıcak avae kullanıyrodum fatursaz vodafone faturalıya gectim bayiideki arkadas dedi puanlarına göre tel alabilirisn diye puan derken ne anlama geliyor ve ben ilk kez faturalı hatta gciyorum telefon alabilirmiyim faturama ek olarak bilgiledrisiniz sevinirim

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
mrblar ben fatursaız hattan faturalı hatta gecis yaptım 1kac gün iöinde yeni faturalı hattım acılıcak avae kullanıyrodum fatursaz vodafone faturalıya gectim bayiideki arkadas dedi puanlarına göre tel alabilirisn diye puan derken ne anlama geliyor ve ben ilk kez faturalı hatta gciyorum telefon alabilirmiyim faturama ek olarak bilgiledrisiniz sevinirim

Kbb puani diye bir adi var. o kbb sisteminden numarani sorgulatiyor. Orada hu puanin cikiyor. Bu puan senin kac aylik faturali olduguna gore, faturani duzenli odeyip odemedigine, daha once faturaya telefon alip almadigina gibi etkenlere gore degisiklik gosteriyor.

bjkbll1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G3 çok iyi makina ama pil problemi çok can sıkıcı