Xperia Z3 İçin Lollipop Türkiye'de!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Xperia Z3 İçin Lollipop Türkiye'de!

Sony'nin geçtiğimiz yıl duyurduğu amiral gemi modeli Xperia Z3 için Lollipop güncellemesinin dağıtımına geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Güncellemede sıra ülkemize geldi. İşte detaylar.

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
dün yükledim telefon dahada seri oldu.daha alışamadım bayağı bir özellik gelmiş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Valla su anda incelıyorum ekran kılıdını actım normalde kullanmam sekıl olarak actım fakat sımdı kapatamıyorum kapatma secenegi iptal edılmıs La havle :)

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Adamlar 1 hafta içinde tüm dünyaya yaydılar güncellemeyi bravo! Samsung sağolsun güncelleme verdik diyeli 2 ay oldu hala gelmedi Türkiye'ye :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bildirim penceresi ve kilit ekranı değişmiş. Ekran parlaklığı azaltılmış sanırım. Aşağıda ki dokunmatik tuşların şekli değişmiş. Arayüzde herhangi bir değişiklik yok. Kitkat'tan ne gibi bir farkı var çözebilmiş değilim. Antutu testinde Kitkat'tan daha az puan aldığını söyleyebilirim. Kitkat 43 bine kadar çıkarken ilk teste 42 binde kaldı. Kamerada herhangi bir iyileşme yok. 8 mp haricinde hdr mod açılmıyor. Ve bir de, dökümanlar diye uygulama yüklemiş, bu uygulamayı da kaldıramıyoruz. Başarısız diyebilirim. Farklı bir deneyim sunmuyor.

HolyPuppet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildirim penceresi ve kilit ekranı değişmiş. Ekran parlaklığı azaltılmış sanırım. Aşağıda ki dokunmatik tuşların şekli değişmiş. Arayüzde herhangi bir değişiklik yok. Kitkat'tan ne gibi bir farkı var çözebilmiş değilim. Antutu testinde Kitkat'tan daha az puan aldığını söyleyebilirim. Kitkat 43 bine kadar çıkarken ilk teste 42 binde kaldı. Kamerada herhangi bir iyileşme yok. 8 mp haricinde hdr mod açılmıyor. Ve bir de, dökümanlar diye uygulama yüklemiş, bu uygulamayı da kaldıramıyoruz. Başarısız diyebilirim. Farklı bir deneyim sunmuyor.

Sony işte. Büyük iş bekleme, yazılımdan anladığı yok çünkü, güzel tasarımla kandırır geçer. Sonra telefon su geçirir para ister, lollipopu amirallerden 3 ay sonra verir, servisler zaten çile, kırmızıyı pembe çeken kamrayı düzeltmişler mi bilmiyorum ama onu da yaptıklarını sanmıyorum. Sonuç çöpe giden 2000.

balper

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba;
sony xperia z3 compact kullanıcısıyım ve android lolipop 5.0 güncellemesi gelmiş. ancak , çevremde exchange mail kurulumunda lolipop 5.0 da sorun olduğu bilgilerini aldım ve şahit oldum.fakat diğer telefonlar htc ,lg, samsung idi.acaba aynı sorunu benim telefonda da yaşar mıyım? çünkü şirket maili benim için çok önemli ve exchange mailde sorun yaşamak istemiyorum.
Konu ile lgili bilgisi olan varsa desteğinizi bekliyorum.
Teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 gün önce yükledim..allahtan elektrik kesintisine denk gelmedim..harika hizlandi..bazi özellikler geldi..süper ötesi..apple ismi var..sony apple i doğramiş resmen..

balper

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Exchange mail kullanıyor musunuz lolipop 5.0 da

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaş ben nerden yükleyecem şu lollipop güncellemesini hiçbiryerde yok telefon update diyede vermedi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekran parlaklığı azaltılmamış,sadece ekstradan EKRAN-Uyarlanan Parlaklık mod' u eklenmiş, o kapatıldığında ekran parlaklığı eskisi gibi oluyor, fakat diğer parlaklık zaten çok fazla göz yoruyor..bu mod yararlı bence ..

balper

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba; Kulaklık takılı veya değil, telefon görüşmesi yaparken sesi hoparlöre verdiğimde yoğun bir hışırtı ve sesimin karşı tarafa gitmeme problemi mevcuttur.Çağrı ayarlarında neredeyse tüm olasılıkları denedim ancak durum aynı.sizin bildiğiniz bir durum var mı?

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Merhaba; Kulaklık takılı veya değil, telefon görüşmesi yaparken sesi hoparlöre verdiğimde yoğun bir hışırtı ve sesimin karşı tarafa gitmeme problemi mevcuttur.Çağrı ayarlarında neredeyse tüm olasılıkları denedim ancak durum aynı.sizin bildiğiniz bir durum var mı?

benim telde hışırtı yok ama karşı tarafa ses gitmeme oluşmaya başladı.sesi dışarı verince ses gidiyor onun dışında karşı tarafa sesim gitmiyor.en son güncellemeden sonra olmaya başladı bu sorun.

balper

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende de aynı problem olmuştu. Cihazın yukarısında içinde bulunan handsfree parçası rutubet almış olabilir.