Xperia Z Hakkında Birkaç Sorum Var..

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bekliyecez hocam bu sefer sony reyizin kaçışı yok :)

Cogu haberde 1 mart diyor :)

2000 liraya kadar alıcam 2milyarıda geçse alıcam :)

Z yi alacam :) Xleride biz ekleriz :)

Hocam kolay gene telefon beğenmem ama bu cok hoşuma gitti ne hikmetse görür görmez bana göre dedim tüm planlarımı attım ona göre ayarladım :)
x peria z benimde hosuma gitti ancak benim s3 un kontrat haziranda bitiyor haziranda s4 tanitilmis olacak zaten s4 veya xperia z o zaman karar vercem.

CasperCrazy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
x peria z benimde hosuma gitti ancak benim s3 un kontrat haziranda bitiyor haziranda s4 tanitilmis olacak zaten s4 veya xperia z o zaman karar vercem.
Hocam Samsung vs sony yapmıcam.. samsung daha kapaklı telefon üretemeyen firmayken hangi ara buraya geldi ? isterse 50 çekirdek koysun :) s4 gösteriş üstüne kurulu bence :)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Hocam Samsung vs sony yapmıcam.. samsung daha kapaklı telefon üretemeyen firmayken hangi ara buraya geldi ? isterse 50 çekirdek koysun :) s4 gösteriş üstüne kurulu bence :)

insallah oyle olurda sonyide denemis oluruz.=) hic sony nasip olmadi daha

CasperCrazy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
insallah oyle olurda sonyide denemis oluruz.=) hic sony nasip olmadi daha
Nokia-Samsung arası mekik dokuduk hep :) amiral gemilerini artık bizde test edelim java java 100 200 tllik telefonlarla nereye kadar hocam.. evde wifimiz var telde wifi yok nete para veriyoruz yavaş yükleniyor ( gtc3510 ) bende salladım hepsini alacam kafaya koydum hocam :) sanada öneririm samsungu geç al gitsin xperia z yi geldimi :)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Nokia-Samsung arası mekik dokuduk hep :) amiral gemilerini artık bizde test edelim java java 100 200 tllik telefonlarla nereye kadar hocam.. evde wifimiz var telde wifi yok nete para veriyoruz yavaş yükleniyor ( gtc3510 ) bende salladım hepsini alacam kafaya koydum hocam :) sanada öneririm samsungu geç al gitsin xperia z yi geldimi :)
su sabit batarya canimi sikiyor tek canimi slkan o xperia zde iphone kullanirken bataryasi ısınip şişti anakarti ve ekrani catlatti 1500 liralik telefon hurda oldu gitti

CasperCrazy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
su sabit batarya canimi sikiyor tek canimi slkan o xperia zde iphone kullanirken bataryasi ısınip şişti anakarti ve ekrani catlatti 1500 liralik telefon hurda oldu gitti

Sony bu hocam adındanda kalite akıyor :) Adı yeterli.. :)

2330 mAhlık pil koyuyorsa onuda düşünmüştür heralde :)

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
millet iyi sallıyor yok 2000 tl üstü olacak filan diye.

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yahu gören de fiyat belirleme enstitütüsü başkanı sanacak, her yoruma açığım da daha gelmeden emin konuşulan fiyatlara gülesim geliyor :D

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Bana göre xperia z nin full hd olması ve kamerası dışında + bi özelliği yok s3 ten

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Sence ne var ? performans olarak
Performans Samsungun işlemcisi ve grafik işlemcisinin qualcomm'un işlemcisinden ve adrenodan iyi olmadıgı görüşündeyim.En azından qualcomm ve adreno daha verim alınan işlemciler.Timescape arayüzü touchwizden daha performanslı bir arayüz ve daha hafif geçişler olsun vb.Performans dısında Daha dayanıklı su ve toz geçirmez bataryası daha yüksek ve 4 çekirdek ile daha az güç tüketimi saglayacaktır bu benim kanaatim :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Performans Samsungun işlemcisi ve grafik işlemcisinin qualcomm'un işlemcisinden ve adrenodan iyi olmadıgı görüşündeyim.En azından qualcomm ve adreno daha verim alınan işlemciler.Timescape arayüzü touchwizden daha performanslı bir arayüz ve daha hafif geçişler olsun vb.Performans dısında Daha dayanıklı su ve toz geçirmez bataryası daha yüksek ve 4 çekirdek ile daha az güç tüketimi saglayacaktır bu benim kanaatim :)

2.500 milyara alacaksak bi zahmet olsun o kadar ben özellik demıyorum onlara 1.5 ghz de kalmış Samsungla bi farkı yok, ayrıca qualComun iyi oldugunu savunmak kişiye göre değişir bence exnos İşlemcisi daha iyi S3 olarak düşünme bu note 2 de olabilir, Mürekkep damlayan touchwizz var hızını sen bile ölçemessin arkadaşım , bataryasını övmene gerek yokki Çok dehşetül vahşt bi miliamper ( mah) farkı yok. 2.500 tl lik telefonda, daha dayanıklı oldugunuda sanmıyorum 2 side Gorilla tarzında kullanıyorlar, Adrenonua (gpu) bişey demıyorum Full hd bi telefon yapıyorlarsa zaten 300 ün üzerinde olması zaten gerekiyor yoksa telefonda görüntü kalitesizliği olur. birşey daha eklemek isterim Micro sd kart desteği çok zayıf Full hd bi telefon için hemen hafıasını dolduragını tahmin etmek çok zor değil 64gb bile desteklemıyor.;)

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
2.000 'in üstünde bir fiyata bunu alacağıma ; bir tane i7 süper laptop ve xperia p alırım :D. Gerçekten şaka gibi 2 bin tl 'den bahsediyoruz.

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
2.500 milyara alacaksak bi zahmet olsun o kadar ben özellik demıyorum onlara 1.5 ghz de kalmış Samsungla bi farkı yok, ayrıca qualComun iyi oldugunu savunmak kişiye göre değişir bence exnos İşlemcisi daha iyi S3 olarak düşünme bu note 2 de olabilir, Mürekkep damlayan touchwizz var hızını sen bile ölçemessin arkadaşım , bataryasını övmene gerek yokki Çok dehşetül vahşt bi miliamper ( mah) farkı yok. 2.500 tl lik telefonda, daha dayanıklı oldugunuda sanmıyorum 2 side Gorilla tarzında kullanıyorlar, Adrenonua (gpu) bişey demıyorum Full hd bi telefon yapıyorlarsa zaten 300 ün üzerinde olması zaten gerekiyor yoksa telefonda görüntü kalitesizliği olur. birşey daha eklemek isterim Micro sd kart desteği çok zayıf Full hd bi telefon için hemen hafıasını dolduragını tahmin etmek çok zor değil 64gb bile desteklemıyor.;)
Telefonu beğenmeyen istisnalardan birisin :D 2.500 tl olmaz 2000 tl den açarlar kapıyı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun ingiltere fiyatı 649 euro olarak açıklandı (1.521 TL) türkiye fiyatınında yüksek ihtimalle 1.750 ile 1,900 arasında olacağı söyleniyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,
TR Fiyatı 1849 TL olacak diye duydum. Bence bu fiyatı hak ediyor cihaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar, Xperia Z'nin Türkiye lansmanında fiyatın 2000 TL nin altında olduğu müjdesi çoktaaaan verildi zaten. Bu hiç de abes bir fiyat değil, hatta ben 1700 filan olur diye umutlanıyorum, kendimi avutmaya çalışıyorum. E tabi 1999.99 TL de 2000 TL nin altında :)

İngiltere fiyatı, Clove'da, vergisiz olarak 435 Pound. £435, yaklaşık 1200 TL ediyor. Dikkat edin bunun içinde kâr da var. Maliyetleri, kârı ekleyince, 2000 TL nin hiç de zor olmadığını göreceksiniz.