Xperia S, Xperia SL ve Xperia acro S için Jellybean 4.1.2 Güncellemesi Başladı!

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Sony sonunda Xperia Acro S, Xperia S ve Xperia SL için Jellybean 4.1.2 güncellemelerini dağıtmaya başladı.

Xperia S için 6.2.B.0.200 derleme numarasına sahip güncellemeyi Sony PC Companion veya Update Service üzerinden yükleyebilirsiniz.

Güncellemeyi henüz alamayan kullanıcılar Xperia S için buradan orjinal FTF romunu indirip Flashtool yardımı ile kurulum yapabilirler.

Xperia-S-JB_2-640x427.jpg

Xperia-S-JB-315x560.jpg

Kaynak

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
İona gelmedimi hala. .:D

sarabaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncellemeyi aldım fakat benim bilgisayarımda usb 2.0 yok hepsi usb 3.0 telefonu kapatıp fash modunda açarken usb sürücüleri tanınmadı hatası verip güncellemyi yapmıyor. telefon açıkken bütün sürücüleri tanıyor. Bu problemi nasıl aşabilirim. İlginize şimdiden çok teşekkürler.

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bakayım ben de alayım güncellememi :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

So, on *the* topic - can confirm the JB 4.1 rollout for Xperia S, SL & acro S is starting today (ion to follow). ion yavaş gelsin diyor haha :D @android3

BSnzOht.png
@android3 öhöm

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Bakayım ben de alayım güncellememi :D

So, on *the* topic - can confirm the JB 4.1 rollout for Xperia S, SL & acro S is starting today (ion to follow). ion yavaş gelsin diyor haha :D @android3

@android3 öhöm

benimkinde de 4.1.2 rom var zaten :p (kıskandı)

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Bana gelmemiş :S Turkcell romlu olduğundan olabilir mi ? Bu arada flashtooldan yüklemek bootloader kilidini açmak gibi şeyler istiyor mu vede farkı var mı sony companionda yapılandan ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eurasia garantili cihazım ama hala güncelleme gelmemişti bende 1 saat önce flashladım xda'daki ftf'yi :D Aslında sabah yapıcaktım ama flashtool sitesinden indirdiğim program bozuktu galiba (üst ve alt kısımdaki tools...vs şeyler yoktu flashlamada yapmıyordu), verdikleri diğer linki denedim bu sefer oldu ve sorunsuz flashladım.

RS.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dün slim beam kurdum 4.2.2 daha güzel , sony cacık :D

STAMINA MODU GELDI MI O.O

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
dün slim beam kurdum 4.2.2 daha güzel , sony cacık :D

STAMINA MODU GELDI MI O.O
mod stamına olarak gelmedi ama ekran kapandığında arkadaki şeyleri durduran bişey gelmiş güç tasarrufu yok ortada o.o

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
aa [MENTION=283626]patientia[/MENTION] stamina mod yok mu :mrgreen:

ion dan bi görüntü :D

Screenshot_2013-05-31-12-04-31.jpg

könig

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
npwsv.png

npwwm.png

npwxf.png

npwxz.png

(Bu yazıyı nezaman görsem telefonu kullanasım geliyor :D )
npwzr.png

npx0m.png

npx2c.png

npx35.png

bu arada kendi görüşüm telefon rahatladı xperia z ye benzedi vede ben şebekenin dahada iyi oldugunu farkettim acaba banamı öyle geldi yoksa gerçekten varmı? kullanan arkadaşlar bi görüş bildirirse sevinirim

arayüzde değiştirilmiş ancak sonsuz kaydırma halen yok

SONUNDA JELİBONLADIK TELEFONU HAYIRLISIYLA

ADAMSIN SONY

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Pff bana hala güncelleme gelmemiş :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu sürümde Stamina mod yok ama pil %14'e düşünce ekranda stamina modla alakalı bi yazı çıkıyor :D Sony bu yazılımı güncelleyip yapacağı final sürümünde stamina modu ekleyecektir umarım.

imjustone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de türkiyenin dağıtmasını bekleyemeyip flashlayayım dedim. Flashtoolu buradan http://androxyde.github.io/ ftf'yi ise buradan http://dfiles.eu/files/bh6inz1bp indirdim. Telefonu kapatıp flashlamaya başladım. Usbyi takarken ses kısmaya bastım. Telefon titredi ve yeşil ışık yandı. bi müddet bekledim ve sonra elimi çektim ses kısmadan. Ve hiçbir şey olmadı. telefonu geri açtım artık bi şey olmayınca, eski haliyle beni karşıladı telefon. Acaba erken mi çektim elimi? ne yapmam gerek. Telefon Xperia S, .45 sürümlü, root'lu. BL kapalı. Ayrıca flashtoolun nasıl göründüğünü de ekliyorum.
​
2zi0q41.png

[MENTION=130683]android3[/MENTION]

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Ben de türkiyenin dağıtmasını bekleyemeyip flashlayayım dedim. Flashtoolu buradan http://androxyde.github.io/ ftf'yi ise buradan http://dfiles.eu/files/bh6inz1bp indirdim. Telefonu kapatıp flashlamaya başladım. Usbyi takarken ses kısmaya bastım. Telefon titredi ve yeşil ışık yandı. bi müddet bekledim ve sonra elimi çektim ses kısmadan. Ve hiçbir şey olmadı. telefonu geri açtım artık bi şey olmayınca, eski haliyle beni karşıladı telefon. Acaba erken mi çektim elimi? ne yapmam gerek. Telefon Xperia S, .45 sürümlü, root'lu. BL kapalı. Ayrıca flashtoolun nasıl göründüğünü de ekliyorum.
​
@android3

flashmode driverlarını yükledin mi? :) birde driver yükleyip ilk işlemde bu hatayı aldıysan 2. deneme de sorunsuz yükleme yapar

imjustone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Driver yüklemedim çünkü okuduğum yerde eğer pc companion yüklüyse telefonun driverları zaten yüklüdür bilgisayarınızda yazıyodu. o yüzden atladım bu adımı. şimdi bi de driverları yükleyip denicem. vaziyetten haber ederim. teşekkürler :thumbup1:

2sboad0.png

Driver yüklerken Xperia S for ICS olanı seçiyorum. İlerlerkn windows uyarı veriyor, yine de yükle diyorum ama yükleme başarısız diyor.
2sboad0.png

[MENTION=130683]android3[/MENTION]

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Driver yüklemedim çünkü okuduğum yerde eğer pc companion yüklüyse telefonun driverları zaten yüklüdür bilgisayarınızda yazıyodu. o yüzden atladım bu adımı. şimdi bi de driverları yükleyip denicem. vaziyetten haber ederim. teşekkürler :thumbup1:

Driver yüklerken Xperia S for ICS olanı seçiyorum. İlerlerkn windows uyarı veriyor, yine de yükle diyorum ama yükleme başarısız diyor.

@android3

işletim sistemin ne?

requiemm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana da gelmedi ya çıldırcam nasıl hemen yükleyebilirim ?