Xperia s Vs Galaxy s II

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bence Samsung Galaxy S2 sana göre :) Sony de bu aralar duraklama var ve yazılım konusunda çok başarılı bir firma değil. S2 kamera olarak kötü bir telefon değil incelemelerde çok şaşırttı herkesi bence iyi bir kameraya sahip.S2 zaten gücüyle bilinen bir telefon alırsan pişman olacağını sanmıyorum.. X Peria Kamera olarak 12 Mp gözüküyor fakat çekimlerde S2 nin netliği daha iyi çıktı.. S2 çözünürlük olarak çok vasat. Bu biraz da senin ne istediğine bağlı tasarım ve çözünürlük diyorsan Sony amma ve lakin performans ve akıcılık istiyorsan ben S2 yi öneririm sana..

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bence Samsung Galaxy S2 sana göre :) Sony de bu aralar duraklama var ve yazılım konusunda çok başarılı bir firma değil. S2 kamera olarak kötü bir telefon değil incelemelerde çok şaşırttı herkesi bence iyi bir kameraya sahip.S2 zaten gücüyle bilinen bir telefon alırsan pişman olacağını sanmıyorum.. X Peria Kamera olarak 12 Mp gözüküyor fakat çekimlerde S2 nin netliği daha iyi çıktı.. S2 çözünürlük olarak çok vasat. Bu biraz da senin ne istediğine bağlı tasarım ve çözünürlük diyorsan Sony amma ve lakin performans ve akıcılık istiyorsan ben S2 yi öneririm sana..

Arkadaşım o iyi çıktı bu iyi çıktıyı geçiceksin kanıt var mı YOK anca milletin aklını karıştırıyorsunuz. + S2 nin çözünürlüğü çok düşük Xperia S benchmark,antutu ve çoğu performans testlerinde S2 ye fark atmakta YouTube da videoları mevcut.

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şu iki telefonuda kullanan arkadaşlar yok mu.farkları neler.gönlüm bir s2 ye bir xperia s e gidiyor. :D

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşım o iyi çıktı bu iyi çıktıyı geçiceksin kanıt var mı YOK anca milletin aklını karıştırıyorsunuz. + S2 nin çözünürlüğü çok düşük Xperia S benchmark,antutu ve çoğu performans testlerinde S2 ye fark atmakta YouTube da videoları mevcut.

Arkadaşım bak benim yazdıklarımı ince eleyip sık dokumadan eleştiriyorsun ben bunu biliyorum ki söylüyorum çok tatama yapmaya luzüm yok okey ?

Ben yukarıda ne demişim ? Çözünürlüğü vasat demişim dimi. Vasat ne demek arkadaşım ?_ Ben çok farklı konuştum sanki ? :)

Çıktı dediysem bir bildiğim vardır.Forumda videosuda var..

Eleştiri yapmak kolaydır ve o cümleyi anlamak eleştirmekten daha zordur...

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Sen hem anlayamayıp hem de eleştiremiyorsun ne yazık ki.

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben Xperia S almanı öneririm. Ben elimde bulunan galaxy s3 ü satıp xperia s alıcam :)

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar tartışmayın lütfen.telefon sizden degerli degl.sadece fikrlernizi belirtn.

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s2 nin bildigîniz eksileri varmı acaba

compaqmt2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim bak ben sana sadece şunu söyliyeyim o dokunmatik sorunu ekrar sararması ölü pixel hepsi 1.partide çıkan xperia s'lerdi . şuan ben aldım xperia simi hemde 2.ci el adama dedim kontrollu gönder girdim baktım kaçıncı parti diye parti 3 dü . hemen parayı tıkırt ödedim aldım .

1 ) xperia vs iphone 3,3s,4,4s : hepsine 1000 basar gerekse işlemci gerekse kalite , iphonun camı kaliteli onun camı kırıldımı kaç masraf farkındamısın ? xperinınki bozulsun ver 50-100 liraya orjinal tak geç ne masraf ne bişey , sony çok kaliteli üretiyor.
2) galaxy s , sII , adı üstünde SAMSUNG çin işi çin en ucuz çin malzemelerinden yapılıyor o sII deki gorilla glass camlar varya onlarda çin üretimi kendim bizzat pc onarım telefon tamir işinde uğraştım ...

sana önereceğim 2 telefon var ;

APPLE İPHONE 5
SONY XPERİA S
HTC ONE X

hepsi birbirinden harika sorunsuz cihazlardır ...

SAMSUNG'DAN TELEFON ALINMAZ !!!

ÇİN MALI !!!

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
artık bütün telefonlar çin malı kardeş ben galaxy s2 diyorum

ChesLak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SelamınAleyküm arkadaşlar...

Cuma günü bugünü saymazsak 2 gün sonra telefon alıcam 2 telefon arasında kaldım herzamanki shiftdelete.net'te sormak istedim.

Bana göre neredeyse her konuda Xperia S iyi ancak,
Ekran olarak Galaxy S2 daha iyi nedeni Super AMOLED Plus ekranı ve Gorilla Glass çizilmeye dayanıklı ekran özeliği olması, şarj olarakta üstün...
(Dediklerim doğru, yanlış bilemem benim görüşüm ve bilgim bu)

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Sony-Xperia-S-vs-Samsung-I9100-Galaxy-S-II

Bu site türkiyenin en iyi kısaylama sitesi bana göre ve burda böle diyor.

Marka olarak bakarsak ikiside bana göre çok iyi S2'nin parçaları daha kolay bulunuyor bu arada, ama kolay kolay telefona bir zarar vermem...

Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Xperia s al bravia engine,basarili arayüz,1.5 ghz işlemci Samsung sicak gelir hep ama farkli deneyim yasamak için farkli şeyler denemeli