Xperia S Güncelleme yapacağım? Birkaç detay soru?

kaanrevan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vala Derleme 6.2.B.1.96 olarak görünüyor ama benim telefon ne companion dan ne update service den nede telefonun kendi işinde Hakkında bölümünden görmüyor. ZAten en güncel sürüme sahipsiniz diyor.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Vala Derleme 6.2.B.1.96 olarak görünüyor ama benim telefon ne companion dan ne update service den nede telefonun kendi işinde Hakkında bölümünden görmüyor. ZAten en güncel sürüme sahipsiniz diyor.

Güncellemenin dağıtılmaya başlandığı tarih ne?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
[MENTION=356678]kaanrevan[/MENTION].

kaanrevan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
.96 bütün sürümler için yayınlanmadı :)

Bütün sürümler için derken üstad? Yani bu durum normal mi? Sony çağrı merkezini aradım, adam yanlış yüklemiş olabilirisiniz falan dedi, yok java sürümünü güncelle sonra güvenlik duvarını kapatın, kablo ile internete bağlanın sonra ONARIM yapın dedi onu da yaptım ama hala 6.B.0.200 derlemesini görüyor. Herhangi bir güncelleme yok diyor.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Bütün sürümler için derken üstad? Yani bu durum normal mi? Sony çağrı merkezini aradım, adam yanlış yüklemiş olabilirisiniz falan dedi, yok java sürümünü güncelle sonra güvenlik duvarını kapatın, kablo ile internete bağlanın sonra ONARIM yapın dedi onu da yaptım ama hala 6.B.0.200 derlemesini görüyor. Herhangi bir güncelleme yok diyor.
Normal normal sıkıntı yok merak etmeyin .

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841

normal hocam. herzamanki gibi bizim Türkiye'deki şirketlerin hantallığından kaynaklanıyor :)

.96 sürümü indirip flashtool ile yükleme yapabilirsin

kaanrevan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Root hocam, bu tapatalkta düzenle çalışmıyor güncellemeden sonra