Xperia Neo V jelly bean güncelleştirmesini geri alıyım mı?

ozantoklu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncelleştirmeyi ilk çıktığında yapmıştım fakat telefonda fark edilen bir yavaşlama söz konusu update i geri almayı araştırdım çeşitli çözüm yöntemleri var biri sony türkiye yi arayıp konuyu anlatmış onlarda bu şikayet oldukça fazla en yakın sony yetkili servisine tel bırakınız demiş bırakırsam ne kadar sürede gelir bilgisi olan varmı?

MFBYazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ;

Geri dönüşü siz sağlayamıyorsunuz orjinal rom'larda farklı rom atarsanız geri dönüş sağlayabilirsiniz bu da garanti dışı olur. Bırakırsanız eğer dediğiniz yoğunluktan dolayı yirmi iş gününü bulabileceğini düşünüyorum.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
neo v jelly bean mi?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
neo V jelly bean almadı ki? :D

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
1.cisi sanırım ics olacaktı.
2.cisi geri dönüş çok basit ve asla garanti dışı bırakmaz.

İnsanları doğru bilinçlendirelim :).
Geri dönüş için flashtool veya wotanserver ile yapmak mümkün ve çok basit.

MFBYazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Flashtool felan kullanırsanız ve beceremezseniz telefonunuzu garantiye gönderdiğinizde bunu tesbit ederlerse telefonunuz garanti dışı kalır. Sony update service ve companiondan geri dönüş sağlayamazsınız kimsenin yanlış bilgilendirdiği felan yok.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bende icsde n gb ye döndüm basit bi olay

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Flashtool felan kullanırsanız ve beceremezseniz telefonunuzu garantiye gönderdiğinizde bunu tesbit ederlerse telefonunuz garanti dışı kalır. Sony update service ve companiondan geri dönüş sağlayamazsınız kimsenin yanlış bilgilendirdiği felan yok.

flashtool dan stock rom yükleme çok basit bir işlem. Ayrıca bootloader kilidi açılmadığı sürece teknik serviste bu durumu anlayamazlar :)

MFBYazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ya açmışsa nasıl edeceksin . Kapatmayıda bilmiyorsa, ozaman öğrenir yapar yapacak birşey yok :)