Xiomi mi note 10 lite vs realme 7 pro

Bu konuyu okuyanlar

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Xiomi mi note 10 lite çok daha hoşuma gitti tasarım olarak yani realme 7 pro alsam gözüm xiomi mi note 10lite da kalır gibi düşünüyorum 65 w şarj pek umrumda değil şu an işlemciler aynı diyebiliriz antutuda 720g daha iyi gibi gözüküyor ama genel kullanılımda bir etkisi olmaz fark az zaten ekran olarak realme 7 pro daha iyi sanırım başka bir artı özelliği yok galiba ekran kasa orani xiami mi note 10lite da daha iyi gibi ve malzeme kalitesi olarak xiomi mi note 10 lite daha iyi deniyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben kararımı çoktan vermişim sanırım ama pişman olucağım şey var mı ?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
realme 7 Pro'nun bu fiyatlardaki en iyi cihaz olduğunu düşünüyorum
ancak
batarya ve malzeme kalitesi önceliğiniz varsa mi note 10 lite düşünülebilir.

Bibliyorlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mi note 10 lite kullanıyorum tasarımı gerçekten çok hoşuma gidiyor ama sensör problemi bana gına getirtti şuanki aklım olsaydı diğer seçeneği alırım. Yinede kullanmaktan keyif alacağın telefonu al.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Xiomi mi note 10 lite çok daha hoşuma gitti tasarım olarak yani realme 7 pro alsam gözüm xiomi mi note 10lite da kalır gibi düşünüyorum 65 w şarj pek umrumda değil şu an işlemciler aynı diyebiliriz antutuda 720g daha iyi gibi gözüküyor ama genel kullanılımda bir etkisi olmaz fark az zaten ekran olarak realme 7 pro daha iyi sanırım başka bir artı özelliği yok galiba ekran kasa orani xiami mi note 10lite da daha iyi gibi ve malzeme kalitesi olarak xiomi mi note 10 lite daha iyi deniyor

ben kararımı çoktan vermişim sanırım ama pişman olucağım şey var mı ?
Realme 7 pro almanı tavsiye ederim.Xiaominin bitmeyen yazılımsal sorunlarından dolayı Mı note 10 lite almanı tavsiye etmem.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Realme 7 Pro daha iyi. Biri 65W, diğeri 30W. Biri AMOLED, diğeri SUPER AMOLED. 720G vs 732G kapışmasında 720G bir tık daha iyi. GPU'da ise 50 mhz fark var.

Realme 7 pro almanı tavsiye ederim.Xiaominin bitmeyen yazılımsal sorunlarından dolayı Mı note 10 lite almanı tavsiye etmem.
Nasıl yani? Poco X3'ün de sorunları var mı? Genel olarak ne gibi sorunları var Xiaomi'nin?

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
samsung note 10 lite nasıldır ? 4500 dü 5000 olmuş ama genede zorlarım kalemi olması büyük ihtimal hiç ihtiyaç duymadığım bir özellik ama fiyatına göre çok iyi olduğunu duymuştum

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Realme 7 Pro daha iyi. Biri 65W, diğeri 30W. Biri AMOLED, diğeri SUPER AMOLED. 720G vs 732G kapışmasında 720G bir tık daha iyi. GPU'da ise 50 mhz fark var.

Nasıl yani? Poco X3'ün de sorunları var mı? Genel olarak ne gibi sorunları var Xiaomi'nin?
Bu arada poco x3 ips lcd.

samsung note 10 lite nasıldır ? 4500 dü 5000 olmuş ama genede zorlarım kalemi olması büyük ihtimal hiç ihtiyaç duymadığım bir özellik ama fiyatına göre çok iyi olduğunu duymuştum
Alınabilir. Tek eksiği eski bir işlemci kullanması bence.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Bu arada poco x3 ips lcd.

Alınabilir. Tek eksiği eski bir işlemci kullanması bence.
gidip almam lazım realme 7 pro daha mağaza stoklarına gelmedi :/ xiomi mi note 10lite alacağım gibi

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Çok acil ise, 7 pro stoklarda yoksa
m51 mağazalarda satılmıyor diye biliyorum.

realme 6 pro öneririm.
benim bildiğim realme 7 pronun 6 prodan artıları streo ses pil ekran ve arka kamera evet ve m51 mağazalarda yok :/ çok da acil değil aslinda ne zamana gelir ki realme 7 pro ?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
benim bildiğim realme 7 pronun 6 prodan artıları streo ses pil ekran ve arka kamera evet ve m51 mağazalarda yok :/ çok da acil değil aslinda ne zamana gelir ki realme 7 pro ?
Bilgim ve fikrim yok.

6 Pro'nun üstünlüğü ön kamera, malzeme kalitesi, 90hz. Ekran dayanıklılığı ve ekran gövde oranı gibi ufak artıları var ama onları saymama gerek yok.

7 Pro'nun üstünlüğü stereo, hızlı şarj ve amoled ekran

Peki yeni çıkan realme 7 mi yoksa mi note 10 lite mı ? realme 7 de mediatek var ve ips.
ikisi arasından, sadece donanıma bakarsak mi note 10 lite'ın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Bekleyin bence. Ne zaman geleceğini bilemeyiz. Eğer mağazadan almayacaksanız:

ikisi arasından, sadece donanıma bakarsak mi note 10 lite'ın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.
Xiaomi'nin yazılımsal sorunları neler?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Exynos 9810 ve stereo hoparlör olmaması dışında her konuda seni memnun edecek bir cihaz.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Xiaomi'nin yazılımsal sorunları neler?
Bu konu hakkında konuşmayacağım. Konuyu takip eden diğer arkadaşlar bilgilendirebilir.

3000'e yakın mesajım var. Hepsini inceleyemeceğinize göre söyleyeyim, xiaomi'nin yazılımı hakkında dediklerim yüzünden kaç kere suçlamalarla karşılaştım :D
hep söyledim, küfür de yedim. canları sağolsun. herhangi bir marka veya ürün için bu kadar tartışmaya, kalp kırmaya gerek yok.

Son düzenleme: