Xioami Note 8 Pro, Huawei P20 Hangisini almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Yok hocam ben sormuştum 4000 dedi
O bütçelerde Realme 7 pro,M51 alınabilir.Ben düşük bütçelerde iyi cihazlar olmadığı için eski amiral gemisi önermek zorunda kalıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artık halledecem bi şekilde
4000 TL bütçede Realme 7 pro almanı tavsiye ederim.Bütçenin düşük olduğunu varsayarak eski Huawei amiral gemisi önerdim.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
M51, Realme 7 Pro, Reno4 öneririm Huawei tarafında bir cihaz düşünüyorsanız Honor 20 de alınabilir.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bu arada başlığı değiştirir misiniz çok gözüme takılmaya başladı.

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Mi Note 10 Lite tavsiye ederim

Reaksiyon puanı
6,381

Linkleri bunlar.

Soner1984

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

Linkleri bunlar.
Hemen bakayım sağolasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hemen bakayım sağolasın
İkiside güzel samsungun bataryası dehşet

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639

Linkleri bunlar.
O bütçeye M51 alacağınıza Poco X3 Nfc alın. Kamerası aynı kamera, islemcisi Poco'nun işlemcisi daha iyi

Reaksiyon puanı
6,381
İkiside güzel samsungun bataryası dehşet
M51'in artıları:
- Batarya performansı
Realme 7 Pro'nun artıları:
- Kamera (Eskiden daha kötü idi ama son güncelleme ile çok daha iyi oldu MizanCell kanalına bakabilirsiniz)
- Performans
- Daha uzun ömürlü (Orta segment Samsung cihazlar her ne kadar bir Samsung olsalar da kısa ömürlüler)
- Daha kaliteli bir yazılıma sahip

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Realme 7 pro veya m51 alın keyfinize bakın Xiaomi ye bulaşmayın yazılımı realme kadar iyi değil

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Arkadaş ne zormuş telefon seçmek
Dostum ben düşük bütçeli olanlara kullanmakta olduğum Redmi Note 9S'i tavsiye ediyordum, hayatında Redmi kullanmamış olanlar o telefon alınmaz berbat diye yorumlar yapıyordu :D Bu işler biraz her kafadan ayrı ses çıkar, sizin kararınıza bağlı. Poco X3 Nfc yi cidden tavsiye ederim.
Eğer önceliğiniz kamera ise Mi Note 10 Lite nin kullandığı kamera lensi uluslararası kamera değerlendirme kuruluşu Dxomark'tan 120 puan almış kaliteli bir lens

Soner1984

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Dostum ben düşük bütçeli olanlara kullanmakta olduğum Redmi Note 9S'i tavsiye ediyordum, hayatında Redmi kullanmamış olanlar o telefon alınmaz berbat diye yorumlar yapıyordu :D Bu işler biraz her kafadan ayrı ses çıkar, sizin kararınıza bağlı. Poco X3 Nfc yi cidden tavsiye ederim.
Eğer önceliğiniz kamera ise Mi Note 10 Lite nin kullandığı kamera lensi uluslararası kamera değerlendirme kuruluşu Dxomark'tan 120 puan almış kaliteli bir lens
Kafam nakaut

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Hocam redmi alıp kullanmadığımız nereden biliyorsunuz ki hem mi Note 10 liteın kamera sensörünü övmüşsünüz ama o kadar aman aman değil ama orta segmentte gündüz çekimlerinde en iyilerinden biri gece çekimi çöp kullanıyorum , redmi note 9 pro da var ama ikisinide önermm

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Hocam redmi alıp kullanmadığımız nereden biliyorsunuz ki hem mi Note 10 liteın kamera sensörünü övmüşsünüz ama o kadar aman aman değil ama orta segmentte gündüz çekimlerinde en iyilerinden biri gece çekimi çöp kullanıyorum , redmi note 9 pro da var ama ikisinide önermm
Hocam ben sana dememiştim üstüne niye alınıyorsun :D
Xiaomi telefonları gece çekimi konusunda vasattır. Eğer onlarla gece çekimi yapacaksanız gece modu değil de Pro mod'da yapmalısınız. Gece modu ikindi çekimlerinde iyi iş çıkarıyor.
Onun dışında lensi güzel kamera performansı olarak inceleme videolarına da bakabilirsiniz

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Hocam ben sana dememiştim üstüne niye alınıyorsun :D
Xiaomi telefonları gece çekimi konusunda vasattır. Eğer onlarla gece çekimi yapacaksanız gece modu değil de Pro mod'da yapmalısınız. Gece modu ikindi çekimlerinde iyi iş çıkarıyor.
Onun dışında lensi güzel kamera performansı olarak inceleme videolarına da bakabilirsiniz
Hocam üstüme alınmadım zaten gece modu için de gcam kullanıyorum bu teli bi iki ay daha kullandıktan sonra başka tele geçmeyi düşünüyorum seneye realme 8 pro falan çıkarsa

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Hocam üstüme alınmadım zaten gece modu için de gcam kullanıyorum bu teli bi iki ay daha kullandıktan sonra başka tele geçmeyi düşünüyorum seneye realme 8 pro falan çıkarsa
Gcam ın gece performansı nasıl tavsiye eder misin ben de indireyim olmadı

Soner1984

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Kendi

Kamerasından çok daha iyi olduğu kesin normal fotosuda daha iyi zaten xml leri falan da indirince baya iyi oluyor kendi kamerasını kullanmam gerek kalmıyor
Arkadaşlar siz professör doktor olmuşsunuz ne diyorsunuz amlamıyorum ?

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Arkadaşlar siz professör doktor olmuşsunuz ne diyorsunuz amlamıyorum ?
Biz arkadaşla Mi Note 10 Lite,M51 ve Realme 7 Pro arasında mutabık kalamadık da

İnceleme videoları var YouTube'da. İncele kendin karar ver kardeşim. Bu üç telefon da alınabilecek telefonlar

Reaksiyon puanı
6,381
Redmi kullanmamış mı?

Ben Mi 8 kullandım şu an da Redmi Note 8 kullanıyorum ve tek kelime ile alınmaz. 2 yıl ömrü bile yok her hangi bir Xiaomi cihazın.

Bir kaç ay kullanıp fanatiklik yapmak kolay, ben uzun sürede aldığım Xiaomi tecrübesi ile konuşuyorum. Ayrıca DXOMARK gibi adil olmayan ve para ile işleyen bir sitenin puanları ile öneri yapmanız da trajikomik.

Çok affedersiniz ama sizin memnun olmanızla olmuyor öneri. Sen memnunsan 2 yıl ömrü bile olmayan cihazları 3-4 yıl kullanmak istiyorum diyen insanlara önermen saçmalık.

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Redmi kullanmamış mı?

Ben Mi 8 kullandım şu an da Redmi Note 8 kullanıyorum ve tek kelime ile alınmaz. 2 yıl ömrü bile yok her hangi bir Xiaomi cihazın.

Bir kaç ay kullanıp fanatiklik yapmak kolay, ben uzun sürede aldığım Xiaomi tecrübesi ile konuşuyorum. Ayrıca DXOMARK gibi adil olmayan ve para ile işleyen bir sitenin puanları ile öneri yapmanız da trajikomik.

Çok affedersiniz ama sizin memnun olmanızla olmuyor öneri. Sen memnunsan 2 yıl ömrü bile olmayan cihazları 3-4 yıl kullanmak istiyorum diyen insanlara önermen saçmalık.
2 yıl ömrü derken kastettiğiniz şey telefonun dayanıksızlığı üzerine mi
Donanımın yetersiz gelmesi üzerine mi
Yoksa güncellemelerle telefonu yavaşlatma meselesi mi