Xiaomi telefonumun kafası iyi, ne yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Telefonu elime alıyorum, açıyorum. Geri kapanıyor. Yine açıyorum. 2 saat yeniden başlatıyor. Açıyorum. Saçma sapan uygulamaları açıyor. Bu telefona ne yapmalıyım?

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Format at. Düzelmezse garantisi devam ediyorsa servise gönder

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Telefonu elime alıyorum, açıyorum. Geri kapanıyor. Yine açıyorum. 2 saat yeniden başlatıyor. Açıyorum. Saçma sapan uygulamaları açıyor. Bu telefona ne yapmalıyım?
Virus girmis olabilir

Lrcaeqh

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Format atarsan düzelir bence Virüs bulaşmış gibi

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Ben elim ıslakken ellemiştim. Ondan olabilir mi?

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Bu Yazılımsal bir sorun gibi duruyor. Bence bir Fabrika Ayarlarına dönderin olmazsa format düzeltecektir
Sıfırlamadan önce nasıl Mi Hesabımdan nasıl çıkış yapacağım?

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Format at ama once kendin kapatman gerek telefonu youtube da videoları var onlari izle at düzelmezse tanıdık telefoncuya yada garantiye (varsa) gönder
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük ihtimalle formatla düzelir ama

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
İlk önce hoşgeldin.

Xiaomi telefonların yazılımları çok sorunlu oluyor.Senin telefon hatırladığım kadarıyla Redmi Note 7'idi o telefon dahada sorunlu bir model.İlk önce telefonunu sıfırla daha devam ederse telefonuna Rom kurmaktan başka seçeneğin yok.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
İlk önce hoşgeldin.

Xiaomi telefonların yazılımları çok sorunlu oluyor.Senin telefon hatırladığım kadarıyla Redmi Note 7'idi o telefon dahada sorunlu bir model.İlk önce telefonunu sıfırla daha devam ederse telefonuna Rom kurmaktan başka seçeneğin yok.
Redmi Note 8.

Şimdi telefonu tamire götürmüştüm. Oradaki adam telefonuma kendi adına Mi hesabı açmış. Şifresini bilmediğim için sıfırlayamıyorum.