Xiaomi telefonda galerinden Google fotoğraflara gecme

Kerrriiiimmmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi note 9 pro cihazımda galerim sapıttığından dolayı Google fotoğrafları ana uygulama yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

gamercat

Finest Сasual Dating - Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
282
ana uygulama???

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Galerini devre dışı bırakman için "root" gerekiyor diye biliyorum.
Google Fotoğrafların otomatik upload etme özelliğini açarsan ve galerinde bulunan fotoğrafların hepsini Google Fotoğraflara yükledikten sonra galerinde bulunanların hepsini silersen bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

gamercat

Finest Сasual Dating - Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
282
Google Fotoğrafların otomatik upload etme özelliğini açarsan ve galerinde bulunan fotoğrafların hepsini Google Fotoğraflara yükledikten sonra galerinde bulunanların hepsini silersen bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
?

Kerrriiiimmmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet aklıma geldi ayrıca galeriyi devre dışı bırakmak istemiyorum ancak senin dediğin şeyi yaptıktan sonra da gene mesela WhatsApp dan bir resim göndereceğim galeri uygulamasından gösteriyor

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Stok uygulamalar değişmez diye biliyorum ama Google olduğu için bir deneyelim. Ayarlardan uygulama kısmına girin, galeriyi seçin, varsayılan kısmından girin ve silin. Sonrasında Google Fotoğraf'lara girip varsayılan olarak seçmeyi deneyin. Olursa ancak bu şekilde olur.

Kerrriiiimmmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim anladığım kadarıyla telefonun galerisine kaydetmeden Google Fotoğraflara yüklemek istiyor.
İkisi de telefonda kalsın sorun yok
Stok uygulamalar değişmez diye biliyorum ama Google olduğu için bir deneyelim. Ayarlardan uygulama kısmına girin, galeriyi seçin, varsayılan kısmından girin ve silin. Sonrasında Google Fotoğraf'lara girip varsayılan olarak seçmeyi deneyin. Olursa ancak bu şekilde olur.
Evet bunu okumuştum ancak varsayılan'ı temizle tuşu haricinde herhangibir tus bulamadım ne yazikki

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-31-00-50-43-133_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-08-31-00-50-43-133_com.miui.securitycenter.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 55

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Direk Google Fotoğraları indir galerindeki şeyler gelecektir bence galeriyi Google Fotoğrafları indirdikten sonra galeriyi devre dışı bırak

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240

Böyle yapabilirsin eğer böyle bir bölüm varsa telefonunda.

Kerrriiiimmmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam temizle diyelim o zaman. Bir şey kaybetmeyiz.
Sorun şu ki bunu ben fotoğraflar uygulamasına girip çektim galeri için sadece önbelleği temizle tuşu açık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direk Google Fotoğraları indir galerindeki şeyler gelecektir bence galeriyi Google Fotoğrafları indirdikten sonra galeriyi devre dışı bırak
Bırakılmıyor :)

Kerrriiiimmmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Böyle yapabilirsin eğer böyle bir bölüm varsa telefonunda.
[/QUOT ilginiz için teşekkür ederim yapmayı başardım sonunda hayırlı akşamlar dilerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öff kendi cihazımla karıştırdım
Doğru böyle bir bölüm var mesela Samsung cihazlarda Galeri için seçenek yok belki sizde vardır.
Hepinize teşekkür ederim yapabildim aksaminiz güzel gecer umarım