Soru Xiaomi Telefona Galaxy Store nasıl kurulur ?

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Xiaomi cihazıma nasıl galax store kurabilirim ? Kurunca desteklenmiyor dememesi için ne yapmalıyım?

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,803
Galaxy Store, çalışması için sistem bileşenine ihtiyaç duyan cihaza özel bir uygulamadır. Her android cihazla çalışan yamalı bir galaksi mağazası olduğunu hiç duymadım, ama bize neden galaksi store'a ihtiyacın olduğunu söylersen belki asıl problemini çözebiliriz.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Galaxy Store, çalışması için sistem bileşenine ihtiyaç duyan cihaza özel bir uygulamadır. Her android cihazla çalışan yamalı bir galaksi mağazası olduğunu hiç duymadım, ama bize neden galaksi store'a ihtiyacın olduğunu söylersen belki asıl problemini çözebiliriz.
Galaxy Store Wear Os diye bir sürümü var diye biliyorum ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorum bilgisayar olmadan yüklenmiyor bu Wear os sürümü. Galaxy Storeun kampanyaları çok güzel hediyeler veriyor Samsung telefon var ama evde bende evde oturmuyorum yurttayim :D geçen fortnite için VP vermişti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam :D
Screenshot_2022-12-06-21-53-49-618_com.android.chrome.jpg

Son düzenleme: