Xiaomi Redmi Note 10 Pro Vs Mi 11 Lite

Bu konuyu okuyanlar

SiyarAydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ikisi de birbirine çok yakın cihazlar karar veremedim. Çalıştığım için telefonu çok kullanıyorum. Sosyal medya günlük kullanım ve en önemlisi kamera tarafından hangisini tercih etmeliyim? Lütfen yardımcı olur musunuz? Çünkü bugün yarın telefonu almam lazım. Şimdiden teşekkürler.
Benim için önemli özellikler;
-Kamera
-Günlük Kullanım Performansı
-Sosyal Medya Kullanımı

Reaksiyon puanı
68
Arkadaşlar ikisi de birbirine çok yakın cihazlar karar veremedim. Çalıştığım için telefonu çok kullanıyorum. Sosyal medya günlük kullanım ve en önemlisi kamera tarafından hangisini tercih etmeliyim? Lütfen yardımcı olur musunuz? Çünkü bugün yarın telefonu almam lazım. Şimdiden teşekkürler.
-Kamera
-Sosyal Medya Kullanımı
Mesaj otomatik birleştirildi:

-Kamera
-Sosyal Medya Kullanımı
Göründüğü kadarıyla Batarya Ram Kamera ekran yenileme hızı note 10 prodan daha iyi ve su koruması azda olsa var Mi 11 Lite daha iyi bence

Son düzenleme:

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Fotoğrafta Note 10 Pro videoda Mi 11 Lite. Sizin için kamerada fotoğraf mı video mu daha önemli? Bunun dışında ekranda kalite olarak Mi 11 Lite ama akıcılık ve peak parlaklıkta Note 10 Pro. Note 10 Pro'nun arkası Gorilla Glass 5 iken Mi 11 Lite'ın arkasında koruma yok. Bataryada Note 10 Pro daha iyiyken tasarımda Mi 11 Lite daha iyi. Ben bu ikisi arasında kalsam özellikle tasarımından dolayı Mi 11 Lite alırdım.

Reaksiyon puanı
68
Fotoğrafta Note 10 Pro videoda Mi 11 Lite. Sizin için kamerada fotoğraf mı video mu daha önemli? Bunun dışında ekranda kalite olarak Mi 11 Lite ama akıcılık ve peak parlaklıkta Note 10 Pro. Note 10 Pro'nun arkası Gorilla Glass 5 iken Mi 11 Lite'ın arkasında koruma yok. Bataryada Note 10 Pro daha iyiyken tasarımda Mi 11 Lite daha iyi. Ben bu ikisi arasında kalsam özellikle tasarımından dolayı Mi 11 Lite alırdım.
Mi 11 Lite 5020 mAh iken note 10 pro 4250 mAh

ekran koruması Gorilla Glas 5 mi 11 lite in

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
68
Tam tersi.

Ön evet GG5 ama arka yüzeyde koruma yok.
1620434056427.png

SiyarAydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Ön kamera önemliyse A52 alın. Siz ikisini sorunca değerlendirmeyi kendi aralarında yaptım. A52 ön kamerada ikisinden de daha iyi.

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
batar
Hocam benim için video değil kamera önemli hem ön kamera hem arka kamera ve telefonu çok kullanıyorum çalıştığım için sosyal medya da falan çok takılırım. Bu yüzden hangisini tercih etmeliyim?Teşekkürler
ekran = ekranda mi 11 lite daha güzel renk veriyorken redmi note 10 pro daha akıcı bir deneyim sunuyor bu tercih size kalmış ama ikisininde ekranı şahane
batarya=redmi note 10 pronun yaklaşık 800 mh avantajı var
kamera = mi 11 lite video ve kamera kısmında daha iyi gibi geldi
tasarım= göreceli bir şey faka mi 11 litenin tasarımı daha minimal ve göze hoş geliyor ayrıca kalınlık ve ağırlığıda mükemmel

genel toplamda mi 11 lite daha iyi gibi duruyor tabi size naçizane önerim almadan önce mediamarkta gidip ikisinide deneyimlemeniz bunların dışında A52 bir opsiyon olabilir fakat bence mi 11 lite yine a52'den daha iyi bir cihaz

SiyarAydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Cvnmrt, Biliyorum ama alacağım yerde a52 yok o yüzden alamıyorum yoksa a52 ilk tercihimdi o hariç hangisi?

batar

ekran = ekranda mi 11 lite daha güzel renk veriyorken redmi note 10 pro daha akıcı bir deneyim sunuyor bu tercih size kalmış ama ikisininde ekranı şahane
batarya=redmi note 10 pronun yaklaşık 800 mh avantajı var
kamera = mi 11 lite video ve kamera kısmında daha iyi gibi geldi
tasarım= göreceli bir şey faka mi 11 litenin tasarımı daha minimal ve göze hoş geliyor ayrıca kalınlık ve ağırlığıda mükemmel

genel toplamda mi 11 lite daha iyi gibi duruyor tabi size naçizane önerim almadan önce mediamarkta gidip ikisinide deneyimlemeniz bunların dışında A52 bir opsiyon olabilir fakat bence mi 11 lite yine a52'den daha iyi bir cihaz
Hocam mediamarkt kapalı açık olsa bile orda var mıdır? Ben cihazı yurt dışı getireceğim o yüzden a52 alamıyorum orda yok.

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
@Cvnmrt, Biliyorum ama alacağım yerde a52 yok o yüzden alamıyorum yoksa a52 ilk tercihimdi o hariç hangisi?

Hocam mediamarkt kapalı açık olsa bile orda var mıdır? Ben cihazı yurt dışı getireceğim o yüzden a52 alamıyorum orda yok.
o zaman herhangi bir telefoncuda inceleyebilirsiniz .
A52 , redmi note 10 pro ve mi 11 lite zaten . bence 3'ü arasından mi 11 lite

SiyarAydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman herhangi bir telefoncuda inceleyebilirsiniz .
A52 , redmi note 10 pro ve mi 11 lite zaten . bence 3'ü arasından mi 11 lite
Peki hocam çok teşekkür ederim a52 alamazsam büyük ihtimal tercihim mi 11 lite olacak.

SiyarAydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurt dışı almayı düşünüyorsunuz ama artık bu sene çıkan Xiaomi'lerde IMEI yasal olmayan yollardan kayıt edilemiyor.
yasal olmayan yollardan derken? Oluyor benim bildiğim hatta yapıyorlar bur da satıyorlar. Ama samsung olmuyor öyle dediler bana.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bu sene çıkan Xiaomi'lerde iki sim'e de RSA koruması getirildiği için IMEI atma dediğimiz işlem henüz yapılamıyor. İlla yurt dışı alacaksanız bekleyin. Çözüleceği kesin değil sonra elinizde kalmasın.

Oluyor benim bildiğim hatta yapıyorlar bur da satıyorlar.
Ben malımı satayım gerisine karışmam mantığı olabilir.

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Bu sene çıkan Xiaomi'lerde iki sim'e de RSA koruması getirildiği için IMEI atma dediğimiz işlem henüz yapılamıyor. İlla yurt dışı alacaksanız bekleyin. Çözüleceği kesin değil sonra elinizde kalmasın.

hocam yapan firmalar var emin misiniz

SiyarAydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Cvnmrt,

Hocam doğrudur bende öyle bir şey duydum ama kimsenin elinde kalmaz bence bir baksanız o telefonlar su gibi satılıyor ya

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Xiaomi forumlarında, telegram gruplarında yapılamadığı yazıyor. Risk sonuçta alıp almamak size kalmış.