Xiaomi Mi7 çıkış tarihi, MWC 2018 olabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Nazmi007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merheba, yeni akıllı telefon almak isiyorum. 2018'de çıkacak yüksek teknik özellikli ve aynı zamanda rakiplerinden daha uygun fiyatlı bir amiral gemi olan Xiaomi Mi7'yi bekliyorum.

Xiaomi Mi 7'nın çıkış tarihi hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Bir kaç site de gördüğüm kadarıyla cihazın tasarımı bana göre, süper görünüyor.

Snapdragon 845 yongasetinden güç alıyor çift arka kameraya sahip bu cihaz, eğer 2.500 TL civarında bir fiyatla gelirse rakiplerini gerçekten zorlar diye düşünüyorum.

kaynakta belirteğim sitelerde teknik özellikler ve görseller sizce Xiaom Mi7'ye ait olabilir mi?

kaynak:Xiaomi Mi 7 ne zaman çıkacak? | TeknoDiren

Kaynak:Xiaomi Mi 7

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Daha geç çıkabilir

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
2500 olursa yaza kadar çıkıp alırım hep para birikir kesin çıkışta yokki

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
fazla pahalı olucağını zannetmiyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mİ7 MWC'de tanıtılsa bile 1-2 ay sonra gelecektir Türkiye'ye
O zamana göre OnePlus 6 gelse ülkeyeye ortalık çok güzel kızışır.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Her cihaz için yine aynı geçicekme söz konusu maalesef

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
zaten o cihaz üsttelik daha yeni tanıtıldı Türkiye de ama mi 7 çok iddialı gelicekmiş gibime geliyor görücez
evet en az yaz sonu gelir dimi telefon martta tanıtılıcak çinde satılacak türkiyeye gelmesi temmuz anca
beklemesem mi6 mi alsam diyorum mi7 tasarımını gördüm de full ekran bana göre değil ellerim terleyen biriyim çünkü

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
evet en az yaz sonu gelir dimi telefon martta tanıtılıcak çinde satılacak türkiyeye gelmesi temmuz anca
beklemesem mi6 mi alsam diyorum mi7 tasarımını gördüm de full ekran bana göre değil ellerim terleyen biriyim çünkü
Yaz ayı değilde Mayıs ayı gelir gibime geliyor bence mi 7'yi bekle o daha iyi

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Yaz ayı değilde Mayıs ayı gelir gibime geliyor bence mi 7'yi bekle o daha iyi
bekleyelim bakalım bahtımıza ne çıkacak

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merheba, yeni akıllı telefon almak isiyorum. 2018'de çıkacak yüksek teknik özellikli ve aynı zamanda rakiplerinden daha uygun fiyatlı bir amiral gemi olan Xiaomi Mi7'yi bekliyorum.

Xiaomi Mi 7'nın çıkış tarihi hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Bir kaç site de gördüğüm kadarıyla cihazın tasarımı bana göre, süper görünüyor.

Snapdragon 845 yongasetinden güç alıyor çift arka kameraya sahip bu cihaz, eğer 2.500 TL civarında bir fiyatla gelirse rakiplerini gerçekten zorlar diye düşünüyorum.

kaynakta belirteğim sitelerde teknik özellikler ve görseller sizce Xiaom Mi7'ye ait olabilir mi?

kaynak:Xiaomi Mi 7 ne zaman çıkacak? | TeknoDiren

Kaynak:Xiaomi Mi 7
insallah 2500 tl olur da bizede alma imkanı çıkar

Son düzenleme:

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Mi 7 MWC 2018'de tanıtılmayabilir. Mi Mix 2S, Redmi Note 5, Mi Max 3 gibi cihazları tanıtacak sanırım.

Eğer dedikodular doğru ise ve aşağıdaki ekran görüntüsünde olacak ise cihaz ben hiç durmam alırım Mi7'yi. Enfes bir cihaz olur bu enfes.

Xiaomi-Mi-7-MIUI-page.jpg

Nazmi007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi 7 MWC 2018'de tanıtılmayabilir. Mi Mix 2S, Redmi Note 5, Mi Max 3 gibi cihazları tanıtacak sanırım.

Eğer dedikodular doğru ise ve aşağıdaki ekran görüntüsünde olacak ise cihaz ben hiç durmam alırım Mi7'yi. Enfes bir cihaz olur bu enfes.

bencede enfes olacak

Xiaomi-Mi-7-MIUI-page.jpg