Xiaomi mi4 mü meizu mx4 pro mu ?

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Beyler bu iki telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıyım Xiaomi hepsiburada.com da 1.150 lira meizu mx4 pro ise sahibinden.com da iki yerde buldum ikiside 20 ay garantili ve 1000 lira eğer başka altarnetifler varsa yazarsanız iyi olur.
Şimdiden teşekkürler

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Mx4 Pro işlemcisi güzel ama ekran 2K olduğundan uyumlu olmuyor o işlemciyle.

Mi4 SD kart girişine müsaade etmiyor. Yoksa iyi bir telefon.

Xperia C4/Z2 düşünmeniz daha mantıklı.

Ama Sd kart benim için önemsiz diyorsanız Mi4 alın.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ya aslında pek oyunda oynamıyorum birde otg kablosu ile film falan izlersem usb ile bağlarım sıkıntı olmaz ama meizu nun güncelleme desteği ile ilgili tedirginim xiaomi her hafta cuma günü güncelleme alıyor nerdeyse ( ufakta olsa) hani marsmallow güncellemesi alır mı ?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Mi4 alır

Mx4 Prodan ümitsizim. İşlemci Exynos 5430 ve Samsung 5430/5433 itibariyle SDKları kapalı tutuyor. Yani bir üretici ya da kullanıcı kafasına göre sistem sürümünü değiştiremez.

Bence Z2 hala alınabilir bir cihaz. Ve Marshmellow da alacak.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Yorumlarız için teşekkür ederim bende zaten biraz mx4 almaya tedirginim ki shiftdelete nin ukt videosunu izledikten sonra ümidi tamamen kestim ama z2 yede bakıcam oda xiaomiden önce aklımdaydı

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhabalar;

Neden illa bu iki modellden birini dusunuyorsunuz ki? Guzel cihazlar kotu degil ama guncelleme gelio gelmicegi bile.mechul. Birsey olsa yedek parcayi nereden temin etceksiniz.

1000-1300 tl bandinda cok guzel cihazlar var. Filim falanda izliyormussuz. Soyle buyuk ekranli bi model alin. Sayalim;

Sony xperia c4, asus zenfone 2, asus zenfone selfi falan bakin. Hem film icin buyuk ve guzel ekranlari var hemde sunduklari pil sureleri basarili. Film izlemek icin guzel bir pile ve buyuk guzel bir ekrana ihtiyaciniz var. Ayrica bu modellerin ekranlari kadar islemci ve kameralarida fiyat segmentindeki iyi urunler.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhabalar;

Neden illa bu iki modellden birini dusunuyorsunuz ki? Guzel cihazlar kotu degil ama guncelleme gelio gelmicegi bile.mechul. Birsey olsa yedek parcayi nereden temin etceksiniz.

1000-1300 tl bandinda cok guzel cihazlar var. Filim falanda izliyormussuz. Soyle buyuk ekranli bi model alin. Sayalim;

Sony xperia c4, asus zenfone 2, asus zenfone selfi falan bakin. Hem film icin buyuk ve guzel ekranlari var hemde sunduklari pil sureleri basarili. Film izlemek icin guzel bir pile ve buyuk guzel bir ekrana ihtiyaciniz var. Ayrica bu modellerin ekranlari kadar islemci ve kameralarida fiyat segmentindeki iyi urunler.

Öncelikle teşekkür ederim asus zenfone 2 almak istemiyorum nedeni ise kamerası güzel tatmin ediyor ama video çekme kalitesi berbat arkadaşım kullanıyor alma dedi sırf video çekme kalitesi yüzünden asus selfie ve c4 hakkında bilgim yok

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Video cekimine dikkat ediyorsaniz lg g3 baktiniz mi? Lg g3 ois olan bir cihaz. Ois sayesinde titresimsiz guzel cekimler yaparsiniz. 2k ekrani da film izleme keyfinizi arttirir. Ama islemcisi 2k.yuzunden biraz isiniyor yuk fazla. Bide batarya da 2k ekran yuzunden iyi bir performans sergilemiyor.

Siz en iyisi zenfone selfi yi ve sony c4 u bi inceleyin. Hangisi hosunuza giderse. C4 en iyi selfi telefonu secilmisti galiba yanlis hatirlamiyorsam.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Mi4' ün pil süresi forumlardan takip ettiğim kadarıyla oldukça iyi. Tasarımı da çok çok iyi. Ancak depolamanın 16 gb olması ve arttırılamaması büyük dezavantaj. Fiyatı da o kadar uygun değil. O fiyatlara LG G3 varken başka telefon düşünülmez.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Hepinize teşekkür ederim heralde c4 e karar kıldım diyebilirim Lg g3 ısınma problemi olmasaydı olabilirdi yanlış bilmiyosam lg g3 ekranla işlemci arasındaki uyumsuzluk yüzünden ısınıyordu

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Beyler telefon yurtdışından gelebilme ihtimali var z2 de olabilir. İnşallah aldığımda izlenimlerimi yazıcam

reyonidas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardes Z3 veya M8 dusunebilirsin saydıgınız cihazlardan g3 vs. daha iyilerdir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

m8 sense arayüzü sana bakan hoparlörleri ile cok guzel bir deneyim sunuyor hakeza z3 de oyle.