Xiaomi Mi MIX Kullanan Yok Mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar aranızda Xiaomi Mi MIX sahibi olan yok mu ?
2400 TL,ye değer mi ?

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Mi6 vardı o fiyata. Ama o duruş, o güzellik için neden olmasın. İnsanlar uzaktan fantezi sevdiğini falan anlarlar. OnePlus 5 temmuzda geliyor. Hemen hemen aynı fiyat. Olmadı Mi6'da olur. Veya yine ilerleyen zamanlarda gelecek Mi6 Plus.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Mi 5 , 5s , Mix ve Max kullanıyorum sorun istediğinizi.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Mi6 vardı o fiyata. Ama o duruş, o güzellik için neden olmasın. İnsanlar uzaktan fantezi sevdiğini falan anlarlar. OnePlus 5 temmuzda geliyor. Hemen hemen aynı fiyat. Olmadı Mi6'da olur. Veya yine ilerleyen zamanlarda gelecek Mi6 Plus.
Xiaomi Mi 6 ,Xiaomi Mi 6 Plus ve OnePlus 5 telefon tavsiyeleri için teşekkür ederim ancak 6 inc altı telefonlar benim için yok gibi bir şey, bu yüzden 6 inc ve üzeri Phablet kategorisinde telefonlar ile ilgileniyorum.
Not: görüntüsüne bir türlü alışamadığım ve bir türlü sevemediğim s8 ve s8+ önermesin arkadaşlar. :)

Reaksiyon puanı
628
Xiaomi Mi 6 ,Xiaomi Mi 6 Plus ve OnePlus 5 telefon tavsiyeleri için teşekkür ederim ancak 6 inc altı telefonlar benim için yok gibi bir şey, bu yüzden 6 inc ve üzeri Phablet kategorisinde telefonlar ile ilgileniyorum.
Not: görüntüsüne bir türlü alışamadığım ve bir türlü sevemediğim s8 ve s8+ önermesin arkadaşlar. :)
O zaman Mi Mix size göre. 6,44"

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Özellikleri neredeyse aynı ama yarı fiyatına.
5.15 İnç boyutu ile benim için çok küçük telefon.
--- Gönderi Güncellendi ---
Xiaomi Mi MIX kullanırken kalite hissi veriyor mu ?
En son Android 7.0 Nougat güncellemesi aldı mı veya alacak mı ?
Aklıma geldikçe buradan sorarım. ;)

O zaman Mi Mix size göre. 6,44"
Teşekkürler. ;)

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Xiaomi verirse Android 10 u bile alır o alet.. 6.0 altı niye istemiyorsun? Xiaomi mi 6 plus 5.7 oneplus 5.5 hadi mi6'ya bişey demiyorum..

Reaksiyon puanı
628
5.15 İnç boyutu ile benim için çok küçük telefon.

En son Android 7.0 Nougat güncellemesi aldı mı veya alacak mı ?
Aklıma geldikçe buradan sorarım. ;)

Teşekkürler. ;)
Rica ederim. Nougat alacak bildiğime göre.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
En son Android 7 güncellemesi aldı mı veya

Xiaomi verirse Android 10 u bile alır o alet.. 6.0 altı niye istemiyorsun? Xiaomi mi 6 plus 5.7 oneplus 5.5 hadi mi6'ya bişey demiyorum..
Xiaomi mi 6 plus daha çıkmamış ama çıktığında bir bakarım, elime iyi oturursa neden olmasın ? ;)
Rica ederim. Nougat alacak bildiğime göre.
Tekrardan teşekkür ederim bilgilendirme için. ;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kamerası yeterince iyi değil diyorlar 5.9 inç Huawei Mate 9 al derim
Ha bana kalsa git direk s8 Plus al derim

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
En son Android 7 güncellemesi aldı mı veya

Xiaomi mi 6 plus daha çıkmamış ama çıktığında bir bakarım, elime iyi oturursa neden olmasın ? ;)

Tekrardan teşekkür ederim bilgilendirme için. ;)
7 güncellemesi şuan Beta'da ancak 2 sonra Miui 9 gelecek. Kalite hissi veriyor ama ağır bir cihaz ve yazılımsal sorunları var. 2000 Lira'ya Mi 6 yada Mate 9 bulabilirsen al zaten bir Android cihaz için maksimum bu kadar verilebilir.

Reaksiyon puanı
222
Herkesin bir hevesle alıp 1-2 ay sonra sattığı cihaz kamerası mi5s e göre çok kötü ve ses anlamında çok zayıf bazı sorunları var

Reaksiyon puanı
222
Ben mi5si sipariş ettim hocam miu9 veya 7.0 ne zaman geliyor cihaza biliyor musunuz ?
Çin tatilde şuan beta sürümüne bile güncelleme vermiyor yani bu demek oluyor ki miu 9 geliyor daha önce 7 den 8 e geçerkende böyle temmuz sonu haziran başı gelir tahminimce 7.0 da miui9 ile gelicek

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardeşin için aldın sanırım hayırlı olsun güle güle kullansın ama samsung s7 başka güzel tabii:D
821li cihaz kullanacak ve sadece oyun oynayıp fotoğraf çekecek lükse bak (kullanamadı annem cihazı beğenecek ve el koyacak :D büyük ihtimal bu senaryo işleyecek )

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
821li cihaz kullanacak ve sadece oyun oynayıp fotoğraf çekecek lükse bak (kullanamadı annem cihazı beğenecek ve el koyacak :D büyük ihtimal bu senaryo işleyecek )
Hayırlısı olsun şimdiden zaten amiral gemisi cihaz her türlü her kullanım tarzına yeter de artar:)