Xiaomi Mi MIX Kullanan Yok Mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Akif52

Profesör
Mi6 vardı o fiyata. Ama o duruş, o güzellik için neden olmasın. İnsanlar uzaktan fantezi sevdiğini falan anlarlar. OnePlus 5 temmuzda geliyor. Hemen hemen aynı fiyat. Olmadı Mi6'da olur. Veya yine ilerleyen zamanlarda gelecek Mi6 Plus.

Jubei

Doçent
Mi6 vardı o fiyata. Ama o duruş, o güzellik için neden olmasın. İnsanlar uzaktan fantezi sevdiğini falan anlarlar. OnePlus 5 temmuzda geliyor. Hemen hemen aynı fiyat. Olmadı Mi6'da olur. Veya yine ilerleyen zamanlarda gelecek Mi6 Plus.
Xiaomi Mi 6 ,Xiaomi Mi 6 Plus ve OnePlus 5 telefon tavsiyeleri için teşekkür ederim ancak 6 inc altı telefonlar benim için yok gibi bir şey, bu yüzden 6 inc ve üzeri Phablet kategorisinde telefonlar ile ilgileniyorum.
Not: görüntüsüne bir türlü alışamadığım ve bir türlü sevemediğim s8 ve s8+ önermesin arkadaşlar. :)

Jubei

Doçent
Özellikleri neredeyse aynı ama yarı fiyatına.
5.15 İnç boyutu ile benim için çok küçük telefon.
--- Gönderi Güncellendi ---
Mi 5 , 5s , Mix ve Max kullanıyorum sorun istediğinizi.
Xiaomi Mi MIX kullanırken kalite hissi veriyor mu ?
En son Android 7.0 Nougat güncellemesi aldı mı veya alacak mı ?
Aklıma geldikçe buradan sorarım. ;)

O zaman Mi Mix size göre. 6,44"
Teşekkürler. ;)

Akif52

Profesör
Xiaomi verirse Android 10 u bile alır o alet.. 6.0 altı niye istemiyorsun? Xiaomi mi 6 plus 5.7 oneplus 5.5 hadi mi6'ya bişey demiyorum..

5.15 İnç boyutu ile benim için çok küçük telefon.

En son Android 7.0 Nougat güncellemesi aldı mı veya alacak mı ?
Aklıma geldikçe buradan sorarım. ;)

Teşekkürler. ;)
Rica ederim. Nougat alacak bildiğime göre.

Jubei

Doçent
Mi 5 , 5s , Mix ve Max kullanıyorum sorun istediğinizi.
En son Android 7 güncellemesi aldı mı veya

Xiaomi verirse Android 10 u bile alır o alet.. 6.0 altı niye istemiyorsun? Xiaomi mi 6 plus 5.7 oneplus 5.5 hadi mi6'ya bişey demiyorum..
Xiaomi mi 6 plus daha çıkmamış ama çıktığında bir bakarım, elime iyi oturursa neden olmasın ? ;)
Rica ederim. Nougat alacak bildiğime göre.
Tekrardan teşekkür ederim bilgilendirme için. ;)

Tys23

Dekan
En son Android 7 güncellemesi aldı mı veya

Xiaomi mi 6 plus daha çıkmamış ama çıktığında bir bakarım, elime iyi oturursa neden olmasın ? ;)

Tekrardan teşekkür ederim bilgilendirme için. ;)
7 güncellemesi şuan Beta'da ancak 2 sonra Miui 9 gelecek. Kalite hissi veriyor ama ağır bir cihaz ve yazılımsal sorunları var. 2000 Lira'ya Mi 6 yada Mate 9 bulabilirsen al zaten bir Android cihaz için maksimum bu kadar verilebilir.

Herkesin bir hevesle alıp 1-2 ay sonra sattığı cihaz kamerası mi5s e göre çok kötü ve ses anlamında çok zayıf bazı sorunları var

SDN Son Haberler

Son mesajlar