Xiaomi Earbuds nasıl kullanılır?

Bu konuyu okuyanlar

WAR1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhaba ben Hamza
Dün bi hevesle A101 den bir Earbuds Basic 2 kaptım :D
Eve geldim şarja taktım ama bir türlü çalıştırmayı başaramadım :(
Fakat 1 gün içerisinde kulaklığı çözdüm ve benim yaşadım durumu diğerleri yaşamasın diye nasıl kullanıldığı anlatmak istiyorum
İlk olarak kutunun içerinden kablo çıkmadığı için bir USB A kablosuna ihtiyacımız var (standart Android telefon şarj uçlu kablo)
Ardından kulaklıkların içinden çıktığı standı sarja takıyoruz ve 30 dk ile 1 saat arası bekliyoruz
şarjı dolduktan sonra kulaklığın üstündeki tüm jelatinleri söküyoruz ve kutunun içine koyuyoruz altında bir kırmızı ışık yanıyor olması gerek
(Eğer kırmızı ışık çıkmadıysa korkmayın kulaklığın tam oturduğundan emin olun ve tekrar koyun ikisinde aynı ayna koymaya özen gösterin)
ve 15 20 dk d kulaklıkların şarj olması için bekliyoruz sonra kulaklıkları standından alıyoruz
stanttan aldıktan sonra ise ikisinin altında beyaz ışıklar yanıp sönmeye başlıyor ta ki sadece kulaklıkta ışık yanana kadar (bu kulaklıkların eşleştiği anlamına gelir)
ardından Bluetooth'u açıyoruz ve orda earbuds yada eardots yazar onu seçiyoruz eşleştiği kulaklıkların ışı söndüyse anlayabilirsiniz
1 saniye kulaklık tuşuna basılı tutmak kulaklığı açar ve altında beyaz ışıklar yanıp sönmeye başlar
1 kere kulaklık tuşuna bastığımızda şarkıyı durdurur yada aramaya cevap verir
2 kere kulaklık tuşuna bastığımızda sesli asistan (Google asistan , siri) açılır
2 saniye kulaklık tuşuna basılı tutmak aramayı reddeder
5 saniye boyunca basılı tutmak kulaklığı kapatır
UMARIN İŞİNİZE YARAMIŞTIR KULAKLIĞINIZI İYİ GÜNLERDE KULLANIN :D