Xiaomi Earbuds 2 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

ODii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Merhaba herkese,
A101'e gelecek olan Xiaomi Earbuds 2 sizce alınır mı? Bu tarz kulaklığım yok deneyim amaçlı almayı planlıyorum. Hem telefonda hem de bilgisayarımda video veya müzik dinlerken kullanmayı düşünüyorum. Spor yaparken kullananlar da varmış. 4 saat sarjı gidiyor sanırım. Full kullanırsak cihazı 3 defa sarj etmek gerek sanırım (bu bilgileri videolardan kullanıyıcı deneyimleri ile edindim). Sizce nasıl olur alsam pişman olur muyum? Tavsiyelerinizi bekliyorum ?

Ekli dosyalar

• kulaklık.JPG
    kulaklık.JPG
    19.8 KB · Görüntüleme: 146

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
ben kullandım, beğenemedim bir türlü, forumda beğenenler de var.

şu anda çekmecede duruyor kullanmıyorum, qcy t7 aldım, onu kullanıyorum.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
bu tür bluetooth kulaklıklardan beklentiniz önemli kablolu ile ses seviyesini sakın kıyaslamayın hüsrana uğrarsınız. o kablolu seviyesini istiyorsanız airpods veya huawei freebuds 3 alırsanız anca tatmin eder. bir de youtube da mert gündoğdu nun incelediği videolar var onları tavsiye ederim ürün hakkında fikir edinebileceğiniz en iyi kanal.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba herkese,
A101'e gelecek olan Xiaomi Earbuds 2 sizce alınır mı? Bu tarz kulaklığım yok deneyim amaçlı almayı planlıyorum. Hem telefonda hem de bilgisayarımda video veya müzik dinlerken kullanmayı düşünüyorum. Spor yaparken kullananlar da varmış. 4 saat sarjı gidiyor sanırım. Full kullanırsak cihazı 3 defa sarj etmek gerek sanırım (bu bilgileri videolardan kullanıyıcı deneyimleri ile edindim). Sizce nasıl olur alsam pişman olur muyum? Tavsiyelerinizi bekliyorum ?
Alınabilir.

ODii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Bende var ilkini ablama aldık iki kulaklık eşleşmiyordu iade ettik.Belki bize gelen mal ayıplıdır diye bir de bana aldık o da eşleşmiyor.Şuan nerede bilmiyorum.
Ürünün içindeki kulak kılıfını çıkarıp bakın orda numaralar var mı? Eğer yoksa orjinal değildir. Belki ondan yapıyordur bağlantı problemini diye düşündüm.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Şuan nerede bilmiyorum.Normal piyasa değerine almıştık yani daha ucuza da değildi aslında.

ZevkiSefa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
kullanıyorum pek kalitesi yok . Bilgisayarda oyunlarda kesintiler oluyor geçikmeler oluyor . 10 metre mesafe hikaye bir metreden sonra görüşmelerde ses gelmiyor muhabetti oluyor .

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Merhaba herkese,
Abim kullanıyor gayet memmun sarjı baya iyi gidiyor yatarken takabilirsiniz oyun oynarken ses kesintisi olmaz ama ben bunla cogunlukla oyun oynıcam ses kasıcam dıyosanız olmaz ama spor yaparken falan kulaktan düşmüyor tavsiye ederim f/p

ODii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Abim kullanıyor gayet memmun sarjı baya iyi gidiyor yatarken takabilirsiniz oyun oynarken ses kesintisi olmaz ama ben bunla cogunlukla oyun oynıcam ses kasıcam dıyosanız olmaz ama spor yaparken falan kulaktan düşmüyor tavsiye ederim f/p
Çok teşekkürler bilgilendirme için

RizeliMapper

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
70
Merhaba herkese,
Hocam burda çok ucuzmuş. Ben tabi korsan olmasın diye 200 TL ye teknosadan aldım. ve düzgün çıktı. Hocam kutuyu bi kere şarj ediyorum. Şarj ede ede 16 saat yetiyor. Tek şarj ile 4 Saat aralıksız götürüyorda. Şarjıda hızlı doluyor çok. Kaçırmayın derim kesinlikle tam bir F/P ürünü.

ODii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Hocam burda çok ucuzmuş. Ben tabi korsan olmasın diye 200 TL ye teknosadan aldım. ve düzgün çıktı. Hocam kutuyu bi kere şarj ediyorum. Şarj ede ede 16 saat yetiyor. Tek şarj ile 4 Saat aralıksız götürüyorda. Şarjıda hızlı doluyor çok. Kaçırmayın derim kesinlikle tam bir F/P ürünü.
Teşekkür ederim güzel tavsiye için. Almayı planlıyorum. Dediğin gibi bazı yerlerde daha ucuza var ama orjinal olup olmadığını emin ol satıcılar da bilemiyorlar. O yüzden bilindik yerlerden almak gerek ki geri iade olayı olabilsin diye ?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,462
Teşekkür ederim güzel tavsiye için. Almayı planlıyorum. Dediğin gibi bazı yerlerde daha ucuza var ama orjinal olup olmadığını emin ol satıcılar da bilemiyorlar. O yüzden bilindik yerlerden almak gerek ki geri iade olayı olabilsin diye ?
Aldınız mı?

ODii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Dostlar siparişim geldi. Şuan da hem telefondan hem de bilgisayarda kullanma fırsatım oldu. Gayet memnun kaldım üründen. Tavsiyeleriniz için teşekkürler herkese ✔