Replika Xiaomi EarBuds basic2

Bu konuyu okuyanlar

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Merhaba arkadaşlar :)
Büyük ihtimalle duymuşsunuzdur Xiaomi EarBuds bluetooth kulaklıkta replika ürün çıkma durumu yaşanıyor.
Ben kendime basic aldım orjinal olduğuna eminim ID numarası felan var internetten de videolar ile orijinal olduğunu teyit ettim.
Yalnız teyzemin kızı da aynı üründen almak istedi bende Hepsiburada dan aldığımı söyledim ve link attım ona.
Ama hepsiburada basic değil de basic2 satmaya başlamış bende satıcı hepsiburada olunca güvenilir olur diye önerdim oradan satın aldı.
Ürünü bana gösterdi ben replika olduğunu anladım ama söylemedim emin olmadan. Eğer HB iade almaz ise kulaklık elinde kalacak.
ID Numarası yok, Kulaklık sarj kutusu kendi kendine hemen kapanıyor. Fotoğraflarını istedim bana gönderdi sizce orijinal mi replika mı? Replika olursa Hepsiburada iade alır mı? kulaklıkta iade olmuyor diye duydum ama replika çıkarsa eğer hak talep edebiliriz galiba.

01.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

02.jpeg

03.jpeg

04,.jpeg

06.jpeg

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar :)
Büyük ihtimalle duymuşsunuzdur Xiaomi EarBuds bluetooth kulaklıkta replika ürün çıkma durumu yaşanıyor.
Ben kendime basic aldım orjinal olduğuna eminim ID numarası felan var internetten de videolar ile orijinal olduğunu teyit ettim.
Yalnız teyzemin kızı da aynı üründen almak istedi bende Hepsiburada dan aldığımı söyledim ve link attım ona.
Ama hepsiburada basic değil de basic2 satmaya başlamış bende satıcı hepsiburada olunca güvenilir olur diye önerdim oradan satın aldı.
Ürünü bana gösterdi ben replika olduğunu anladım ama söylemedim emin olmadan. Eğer HB iade almaz ise kulaklık elinde kalacak.
ID Numarası yok, Kulaklık sarj kutusu kendi kendine hemen kapanıyor. Fotoğraflarını istedim bana gönderdi sizce orijinal mi replika mı? Replika olursa Hepsiburada iade alır mı? kulaklıkta iade olmuyor diye duydum ama replika çıkarsa eğer hak talep edebiliriz galiba.

Ekli dosyayı görüntüle 128435

Ekli dosyayı görüntüle 128436

Ekli dosyayı görüntüle 128437

Ekli dosyayı görüntüle 128438

Ekli dosyayı görüntüle 128439
Canlı desteğe sorabilirsiniz.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Kodu mi nin sitesinden sorgulayın.
Hepsiburadanın böyle bir şey yapacağını sanmam.
İade etmeden önce müşteri hizmetini arayıp ne bu iş deyin. İade edin almazlarsa Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım deyin.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,967

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Kodu mi nin sitesinden sorgulayın.
Hepsiburadanın böyle bir şey yapacağını sanmam.
İade etmeden önce müşteri hizmetini arayıp ne bu iş deyin. İade edin almazlarsa Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım deyin.
Tamam kodu sorgulayacağım teşekkür ederim. Bende hb nin yapmayacağını düşünüyorum aslında.

Teşekkür ederim.

Herkese Teşekkür ederim ürünü sorguladım ve ilk sorgulama gerçek üründür yazısı çıktı.
Yalnız şimdide ben kendi kulaklığımdan şüphe duymaya başladım.
Benim EarBuds kulaklığımda sorgulama yapabileceğim 20 adet sayıdan oluşan her hangi bir kod yok :)

Son düzenleme:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Tamam kodu sorgulayacağım teşekkür ederim. Bende hb nin yapmayacağını düşünüyorum aslında.

Teşekkür ederim.

Herkese Teşekkür ederim ürünü sorguladım ve ilk sorgulama gerçek üründür yazısı çıktı.
Yalnız şimdide ben kendi kulaklığımdan şüphe duymaya başladım.
Benim EarBuds kulaklığımda sorgulama yapabileceğim 20 adet sayıdan oluşan her hangi bir kod yok :)
Sorun olmaz merak etmeyin. Tamam işte orijinalmiş. Sizinkinin de kutusunda yazıyordur seri no.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
180
kazı kazan gibi birşey var arkada onu kazıyın çıkar.
Yok kutuda hiç bir yer de yok maalesef.
Ben de kulaklığın içini açtım Realtek logolu anakart çıktı bu şekilde orjinal olduğunu anladım.

IMG_20201212_155103.jpg

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Hepsiburadada hele ki satıcı da HB ise sıkıntı olmaz.
Konuyu okuyun?
Ben kendi kulaklığımı da akrabanın kulaklığını da hepsiburada dan aldım satıcı da kendisi.
Akrabanın ki kod ile orjinal olduğu doğrulandı ben de içini açtım orjinal olduğunu anladım. Aslında ben Hepsi burada ya çok güvenirim satıcıda kendisiyse. Bilgisayar, cep telefonu her şeyi aldım.