Soru Xbox gamepad önerir misiniz, bilgisayar için.

Bu konuyu okuyanlar

ixtivh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Konsollarla hiç bir alakam yok. en son 8-10 yaşlarımda (2009-2010) pes atıp, god of war ve ghost rider oyunlarını oynamıştım. sanırım playstation 3te idi. daha sonra hiç elime gamepad almadığımı söyleyebilirim. bildim bileli pc ile ilgilendiğimden, hiç konsol tarafını takip etmedim, bir seferinde fps oyunu denemiştim ve aşırı kanser olduğumdan 5dakikalık deneyim sonucu elime almamaya ant içmiştim. fakat hero siege, dont starve, dead cells, brawlhalla gibi oyunlarda gamepadla oynamak aşırı zevkli olur diye düşünüyorum. Çok sürekli kullanacağım bir şey olmayacağından çokta para bayılmak istemiyorum gamepade açıkcası fakat bütçem 385TL ye kadar var fakat bu demek değil ki bütün bütçeyi bir gamepade vereceğim 250tllik bir ürün 350tllikten iyi olabilir oyüzden lütfen bütçem bu kadar diye 385llik bir ürün söylemeyin '' fiyatı yüksekse kaliteside iyidir'' düşüncesinde olmasın lütfen. Hangi marka kaliteli ürün yapıyor bilmiyorum bu fiyata orjinal bir ürün bulmak zaten imkansız. Fakat pc ile uyumlu olan (dizüstü) xbox kolları benim için kâfidir bilen bilgili fiyatına göre gerçekten iyi olan ürün önerisinde bulunursanız çok sevinirim. Aşağıdaki konsolu buldum fakat iyi midir değil midir bilemem, tıpa tıp aynı görünümünde 2 farklı marka satıyor bunu. Yues ve Dobe hiç duymadım daha önce. aşağı yukarı şekli şemali buna benzerse ve performansı iyi olursa çok sevinirim.

ixtivh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Orijinal ve sorunsuz ürün. Diğeri çakma.
evet bunları gördüm kablolu f710 da alabilirim. fakat bu daha çok ps3 ps4 gamepadi gibi. xboxların bir tık farklı tasarımı. analogun bir tanesi yukarıda mesela. f310 kullanan biriyle konuştum, f310 alma çağın gerisinde kalmış bir gamepad dedi. yeni logitech alıcaksamda f710 alırım sanırım.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
evet bunları gördüm kablolu f710 da alabilirim. fakat bu daha çok ps3 ps4 gamepadi gibi. xboxların bir tık farklı tasarımı. analogun bir tanesi yukarıda mesela. f310 kullanan biriyle konuştum, f310 alma çağın gerisinde kalmış bir gamepad dedi. yeni logitech alıcaksamda f710 alırım sanırım.

İki modelde eski. Ama sorun çıkarmazlar. Gamepadler için teknolojiler yok. Yani eski model olması sorun olmaz. Olmadı F710 alırsın titreşimi var onun.

ixtivh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İki modelde eski. Ama sorun çıkarmazlar. Gamepadler için teknolojiler yok. Yani eski model olması sorun olmaz. Olmadı F710 alırsın titreşimi var onun.
1657224479123.png

hocam + olan kısmı alt tarafta olma ihtimali var mıdır. yani bunlar xbox kolları oluyor genelde ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bütün bir forumda sadece bir kişi mi bilgi sahibi, yoksa forum da üye mi yok.

Son düzenleme:

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Ekli dosyayı görüntüle 172025
hocam + olan kısmı alt tarafta olma ihtimali var mıdır. yani bunlar xbox kolları oluyor genelde ama.

hocam bütün bir forumda sadece bir kişi mi bilgi sahibi, yoksa forum da üye mi yok.

Onlar ucuz değiller. Şahsen ben orijinal Xbox Gamepad 9. Nesil kullanıyorum.

Gamesir T4 Pro var ama 550 TL. O kalitelidir.