Soru Xbox game pass Hakkında

Hüseyin.o.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba , kafama takılan bir husus var .Xbox da game pass kullanıyorum . Örneğin gta 5 satın aldım game pass ile birlikte . Oyunu oynayabilmek için game pass şart mı? Game pass aylık bittikten sonrasında yenilemezsem satın almış olduğun gta oyununu oynamaya devam edebilir miyim ? Yoksa game pass ödemesi harici oyun satın almış olsam dahi yine satın alınan oyunu oynamak için game pass mi gerekmektedir ? Aydınlatırsanız çok sevinirim .

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,974
Merhaba , kafama takılan bir husus var .Xbox da game pass kullanıyorum . Örneğin gta 5 satın aldım game pass ile birlikte . Oyunu oynayabilmek için game pass şart mı? Game pass aylık bittikten sonrasında yenilemezsem satın almış olduğun gta oyununu oynamaya devam edebilir miyim ? Yoksa game pass ödemesi harici oyun satın almış olsam dahi yine satın alınan oyunu oynamak için game pass mi gerekmektedir ? Aydınlatırsanız çok sevinirim .
Game Pass ile oyun satın almıyorsunuz, o kapsama giren oyunları indirip oynayabiliyorsunuz. Aboneliğiniz biterse oynayamazsınız diye biliyorum.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Gamepass varken parayla oyun aldıysanız evet gamepassiniz bittikten sonra da oyunu oynayabilirsiniz. Ancak gamepass içerisinde olan oyun belli bir zaman sonra kalkabiliyor bakın gamepass içerisinde diyorum xboxtan satın aldığınız oyunlara birşey olmuyor.