WP8 Luma 925'te MP4 formatında video izleyemiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

biosef

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar inşallah konuyu doğru yerde açıyorumdur. Ben yeni telefon aldım 925 ancak bilgisayarımda mevcut olan mp4 formunda videoları izletmiyor. Masaüstü uyumluluk indirdim eşitle dedim ama gene desteklemiyor diyor. telefonun videos dosyasına attım birkaç video. Ancak onları telefonumda göremiyorum. Ne olur yardım edin ne yapmam gerekli? Şimdiden ilgi ve alaka gösteren arkadaşlara teşekkür ederim.

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Birde mağazadan video player aratıp indirerek dene. Bende bilgisayardan telefona dizi atıp normal hiçbir şey yapmadan izledim ama sen bir video player indir.

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Video nun türüyle ilgilidir muhtemelen arkadaşın dediği gibi mağazadan video player indir

sese61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En basitinde kamera ile video çek. Full hd video,çektiği için,mp4 formatında olacaktır. Bak bakalım çektiğin videoyu izleyebiliyor musun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar video çektim ve izledim. yüklediğim video da telefonun çektiği video da mp4 formatında ancak yüklediğim videoyu telefonumda görünmüyor yani açıp izleyemiyorum.

sese61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hafıza kartı da videoyu nereye attığına dikkat et ve zaman. Blki yanlış yere atıyorsn