WP sınıf grubu için grup adı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8,009
Her konuda ha!? Lafa atlama dediğim yerin ss ini rica ediyorum. Bu kadar katı kuralları olan bir yer değil burası. Biri 11Bs students dese yine mi banlansın diyeceksiniz? Burada isim önerisi yapılıyor.
İngilizce öneri yazılsa zaten banlansın demez kimse. Forumda Rusça bilen kişi sayısı az ki? İngilizce olsa olabilir çünkü okulda zaten zorunlu Yabancı Dil var ek olarak Türkiye'de en çok konuşulan yabancı dillerden İngilizce. O zaman bende Fransızca biliyorum her konuya Fransızca yazayım ama banlanmam dimi? Sonuçta dünyada konuşulan bir dil.

Ek olarak kuralda ne diyor, tüm içeriği kalın harfle yazmak yasaktır diyor. Şu an proje ödevi ile uğraşıyorum bitirince o mesajını üşenmeyip arayacağım merak etmeyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi buna da ban de. Hadi söyle. Bir cevap atıp kaçıyorsun hemen. Bekliyorum cevabınızı hâlâ yazabiliyorsanız.
Cevap atıp kaçmıyorum , OBS'ye yaptığım proje ödevini yüklemeye çalışıyorum ve diğer ödevimi tamamlıyorum ek olarak sana burda laf anlatmaya çalışıyorum. Lütfen gırgırını başkasıyla yap. SDN'ye katılmak istiyorum konuna tek olumsuz yazan ben olduğum için bana taktın her konuya gelip laf çarpıtma peşindesin.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,867
İngilizce öneri yazılsa zaten banlansın demez kimse. Forumda Rusça bilen kişi sayısı az ki? İngilizce olsa olabilir çünkü okulda zaten zorunlu Yabancı Dil var ek olarak Türkiye'de en çok konuşulan yabancı dillerden İngilizce. O zaman bende Fransızca biliyorum her konuya Fransızca yazayım ama banlanmam dimi? Sonuçta dünyada konuşulan bir dil.

Ek olarak kuralda ne diyor, tüm içeriği kalın harfle yazmak yasaktır diyor. Şu an proje ödevi ile uğraşıyorum bitirince o mesajını üşenmeyip arayacağım merak etmeyin.

Cevap atıp kaçmıyorum , OBS'ye yaptığım proje ödevini yüklemeye çalışıyorum ve diğer ödevimi tamamlıyorum ek olarak sana burda laf anlatmaya çalışıyorum. Lütfen gırgırını başkasıyla yap. SDN'ye katılmak istiyorum konuna tek olumsuz yazan ben olduğum için bana taktın her konuya gelip laf çarpıtma peşindesin.
Nasıl bir insansın sen? Uyarı puanı yedim dedim ya

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560

Yalnız uyarı puanına göre ceza veriliyor.
Yani bahsettiğiniz olaydan alacağı puan max 3.
3 puanlada 1 günlük bile banlanılmaz.
Tabi önceden birikmiş puanları olmaması gerekli.

Reaksiyon puanı
8,009
Nasıl bir insansın sen? Uyarı puanı yedim dedim ya
Yalnız uyarı puanına göre ceza veriliyor.
Yani bahsettiğiniz olaydan alacağı puan max 3.
3 puanlada 1 günlük bile banlanılmaz.
Tabi önceden birikmiş puanları olmaması gerekli.
Tamam o zaman konu kapanabilir. Uyarı puanı yediğin bizde gözükmüyor , samimiyetiniz olunca da yanlış anlaşılma olmuş, kalp kırdıysam özür dilerim iyi forumlar dilerim. Kimseye takıntım yok sadece kuralların herkese eşit şekilde uygulanması taraftarıyım.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

Burası ÖNERİ KONUSU. Yani dil aranmıyor. Burası komedi kategorisinde

Aynen ben hep seni arıyorum. Hatta yazdığın yorumu bile unuttum. Ne yazmıştın? Olumsuz yazdıysan demek ki takmamışım unuttum çünkü :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,867
Tamam o zaman konu kapanabilir. Uyarı puanı yediğin bizde gözükmüyor , samimiyetiniz olunca da yanlış anlaşılma olmuş, kalp kırdıysam özür dilerim iyi forumlar dilerim. Kimseye takıntım yok sadece kuralların herkese eşit şekilde uygulanması taraftarıyım.
10 Puan üzerinde Ban atılıyor

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
İşte böyle. Her konuya agresif yaklaşmasan iyi birisin bilgilisin de agresif olunca olmuyor.

Reaksiyon puanı
8,009
İşte böyle. Her konuya agresif yaklaşmasan iyi birisin bilgilisin de agresif olunca olmuyor.
Sana karşı agresifim. Forumda yanlış hatırlamıyorsam 2 yılı geçik süredir varım fakat senin gibi birini ilk kez gördüm. Yardım ettim , teşekkür ettin daha sonra hatalı olduğun yeri söylediğim için taktın bana. Ben birisi bana nasıl davranıyorsa öyle davranırım. Bir sürü kişiyle samimiyim ve agresif tutumu onlara sorun daha önce hiç göstermemiştim. Lütfen daha fazla uzatmayın.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Tartışmak insan içindir. Tartışıldı ve geçildi. Sarılıp öpüşün koklaşın bakayım ? ?
Bu arkadaş hep aynısını yapıyor. Bana hep muhalefet oluyor ama en sonunda yanlış olduğunu kabul edip özür dileyen o oluyor.

Sana karşı agresifim. Forumda yanlış hatırlamıyorsam 2 yılı geçik süredir varım fakat senin gibi birini ilk kez gördüm. Yardım ettim , teşekkür ettin daha sonra hatalı olduğun yeri söylediğim için taktın bana. Ben birisi bana nasıl davranıyorsa öyle davranırım. Bir sürü kişiyle samimiyim ve agresif tutumu onlara sorun daha önce hiç göstermemiştim. Lütfen daha fazla uzatmayın.
Evet sadece bana agresifsin. Benim aksime siz bana takmışsınız. Ne hatam vardı lütfen söyleyin merak ettim çok. Hatırlamıyorum bir hatırlasam. Eve geçince PC den arayıp bulacağım. Yanlışım varsa da özür dilemeyi bilirim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bu arkadaş hep aynısını yapıyor. Bana hep muhalefet oluyor ama en sonunda yanlış olduğunu kabul edip özür dileyen o oluyor.
Hepimiz aynı gemideyiz (forumdayız) boşuna itişerek zaman kaybetmeyin derim.
Çok rahatsız oluyorsanız birbirinizi görmezden gelin veya direk yoksay butonunu kullanın.

Tabi iyi arkadaş olmakta fayda var. Geçmişi boşverin gelecekle devam edin derim.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hepimiz aynı gemideyiz (forumdayız) boşuna itişerek zaman kaybetmeyin derim.
Çok rahatsız oluyorsanız birbirinizi görmezden gelin veya direk yoksay butonunu kullanın.

Tabi iyi arkadaş olmakta fayda var.
Ben de ona çalışıyorum. Bir arkadaş kazanmaya çalışıyorum ama kendi de diyor bana takmış.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
images.jpeg-11.jpg

Reaksiyon puanı
8,009
Ben sizden daha önce hiç özür dilemedim. Ek olarak forumda hatalı bir şey yapıp özür dilemem bir elin parmağını geçmez , o da Exynos 990 konusunda Yusuf ve bir kaç kişide olmuştu. Bu tarz asılsız iftiralarınız devam ederse size karşı olan olumsuz tutumum daha da değişecek. Rica ediyorum beni engelleyin veya salın artık beni. Projemi bıraktım size laf anlatmaya çalışıyorum , ciddi bir şekilde yazıyorum fakat sizde o ciddiyet yok. Sinirlenmek ve ceza puanı almak istemiyorum , rica ediyorum beni salın.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ben sizden daha önce hiç özür dilemedim. Ek olarak forumda hatalı bir şey yapıp özür dilemem bir elin parmağını geçmez , o da Exynos 990 konusunda Yusuf ve bir kaç kişide olmuştu. Bu tarz asılsız iftiralarınız devam ederse size karşı olan olumsuz tutumum daha da değişecek. Rica ediyorum beni engelleyin veya salın artık beni. Projemi bıraktım size laf anlatmaya çalışıyorum , ciddi bir şekilde yazıyorum fakat sizde o ciddiyet yok. Sinirlenmek, ve ceza puanı almak istemiyorum , rica ediyorum beni salın.
Siz beni salın. Agresif olursanız ceza alma olasılığınız yüksek.

Reaksiyon puanı
8,009
Siz beni salın. Agresif olursanız ceza alma olasılığınız yüksek.
Ceza puanım 0 , siz gelene kadar böyle bir tartışma da hiç yaşamadım. Ek olarak yazarken kurallara dikkat ediyorum. Ceza alacağım şeyi yazmamaya çalışıyorum. Profilime girip Yoksay butonuna basarsanız sevinirim.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bakın şöyle yapalım; Aramızda olan her şeyi unutalım hiç tanımıyomuş gibi baştan tanışalım. İkimiz de ceza almayız böylece tartışma da biter. Bakın iyimser yaklaştım suçlu olduğu için demeyin.

Reaksiyon puanı
8,009
Bakın şöyle yapalım; Aramızda olan her şeyi unutalım hiç tanımıyomuş gibi baştan tanışalım. İkimiz de ceza almayız böylece tartışma da biter. Bakın iyimser yaklaştım suçlu olduğu için demeyin.
Az önce ben başkasından özür dilerken bana suçlu imasında yazı yazan birisinin bunu demesi trajikomik.

Benden yana bir sıkıntı yok sizin tripleriniz beni çileden çıkartıyor.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Az önce ben başkasından özür dilerken bana suçlu imasında yazı yazan birisinin bunu demesi trajikomik.

Benden yana bir sıkıntı yok sizin tripleriniz beni çileden çıkartıyor.
Tamam o zaman. Aramızdaki buzlar sonunda eridi.
Trip atmamaya çalışacağım yapıyorsam da bilinçli değil.

Bitti gitti ya ? hadi bırakın yazmayı beğeni atın bir birinize bakayım
Attım :)