WP sınıf grubu için grup adı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Kanka kontenjanından faydalanıyor. :p

Şaka bir yana şimdi ciddiye alanlar çıkmasın. Sırf Rusça yazdı diye üye banlanmaz.
26-) Yazım ve paylaşım dili Türkçedir, forum içerisinde Türkçe yazmanız tavsiye edilir. Sadece Cafe SDN [English] bölümünde İngilizce kullanılabilir diğer bölümlerde Türkçe haricinde bir dil kullanmak yasaktır.

6-) Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade -kullanmanız o konuyu kirleteceğinden dolayı önermiyoruz.

2 Kural ihlali var. Başkası yapsa banlardınız muhtemelen.

Konu şaka konusu zaten. Bunun için kimsenin banlanmasına gerek yok saçmalamayın lütfen.
Başkası olsa o da banlanmazdı.

Kendiniz 2 kişi konuşurken lafa atlama diyorunuz , aynı şeyi siz uygulayın lütfen. Moderatör var diye her konuda olduğu gibi moderatör tarafına geçmeyin savunma için.
Her konuda ha!? Lafa atlama dediğim yerin ss ini rica ediyorum. Bu kadar katı kuralları olan bir yer değil burası. Biri 11Bs students dese yine mi banlansın diyeceksiniz? Burada isim önerisi yapılıyor.

Usain

Dekan
Emektar
images.jpeg-10.jpg

Her konuda ha!? Lafa atlama dediğim yerin ss ini rica ediyorum. Bu kadar katı kuralları olan bir yer değil burası. Biri 11Bs students dese yine mi banlansın diyeceksiniz? Burada isim önerisi yapılıyor.
İngilizce öneri yazılsa zaten banlansın demez kimse. Forumda Rusça bilen kişi sayısı az ki? İngilizce olsa olabilir çünkü okulda zaten zorunlu Yabancı Dil var ek olarak Türkiye'de en çok konuşulan yabancı dillerden İngilizce. O zaman bende Fransızca biliyorum her konuya Fransızca yazayım ama banlanmam dimi? Sonuçta dünyada konuşulan bir dil.

Ek olarak kuralda ne diyor, tüm içeriği kalın harfle yazmak yasaktır diyor. Şu an proje ödevi ile uğraşıyorum bitirince o mesajını üşenmeyip arayacağım merak etmeyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi buna da ban de. Hadi söyle. Bir cevap atıp kaçıyorsun hemen. Bekliyorum cevabınızı hâlâ yazabiliyorsanız.
Cevap atıp kaçmıyorum , OBS'ye yaptığım proje ödevini yüklemeye çalışıyorum ve diğer ödevimi tamamlıyorum ek olarak sana burda laf anlatmaya çalışıyorum. Lütfen gırgırını başkasıyla yap. SDN'ye katılmak istiyorum konuna tek olumsuz yazan ben olduğum için bana taktın her konuya gelip laf çarpıtma peşindesin.

_Zaur_

Dekan
İngilizce öneri yazılsa zaten banlansın demez kimse. Forumda Rusça bilen kişi sayısı az ki? İngilizce olsa olabilir çünkü okulda zaten zorunlu Yabancı Dil var ek olarak Türkiye'de en çok konuşulan yabancı dillerden İngilizce. O zaman bende Fransızca biliyorum her konuya Fransızca yazayım ama banlanmam dimi? Sonuçta dünyada konuşulan bir dil.

Ek olarak kuralda ne diyor, tüm içeriği kalın harfle yazmak yasaktır diyor. Şu an proje ödevi ile uğraşıyorum bitirince o mesajını üşenmeyip arayacağım merak etmeyin.

Cevap atıp kaçmıyorum , OBS'ye yaptığım proje ödevini yüklemeye çalışıyorum ve diğer ödevimi tamamlıyorum ek olarak sana burda laf anlatmaya çalışıyorum. Lütfen gırgırını başkasıyla yap. SDN'ye katılmak istiyorum konuna tek olumsuz yazan ben olduğum için bana taktın her konuya gelip laf çarpıtma peşindesin.
Nasıl bir insansın sen? Uyarı puanı yedim dedim ya

Uchiha Sasuke

Profesör

Yalnız uyarı puanına göre ceza veriliyor.
Yani bahsettiğiniz olaydan alacağı puan max 3.
3 puanlada 1 günlük bile banlanılmaz.
Tabi önceden birikmiş puanları olmaması gerekli.

Nasıl bir insansın sen? Uyarı puanı yedim dedim ya
Yalnız uyarı puanına göre ceza veriliyor.
Yani bahsettiğiniz olaydan alacağı puan max 3.
3 puanlada 1 günlük bile banlanılmaz.
Tabi önceden birikmiş puanları olmaması gerekli.
Tamam o zaman konu kapanabilir. Uyarı puanı yediğin bizde gözükmüyor , samimiyetiniz olunca da yanlış anlaşılma olmuş, kalp kırdıysam özür dilerim iyi forumlar dilerim. Kimseye takıntım yok sadece kuralların herkese eşit şekilde uygulanması taraftarıyım.

Burası ÖNERİ KONUSU. Yani dil aranmıyor. Burası komedi kategorisinde

Aynen ben hep seni arıyorum. Hatta yazdığın yorumu bile unuttum. Ne yazmıştın? Olumsuz yazdıysan demek ki takmamışım unuttum çünkü :)

Tamam o zaman konu kapanabilir. Uyarı puanı yediğin bizde gözükmüyor , samimiyetiniz olunca da yanlış anlaşılma olmuş, kalp kırdıysam özür dilerim iyi forumlar dilerim. Kimseye takıntım yok sadece kuralların herkese eşit şekilde uygulanması taraftarıyım.
İşte böyle. Her konuya agresif yaklaşmasan iyi birisin bilgilisin de agresif olunca olmuyor.

SDN Son Haberler

Son mesajlar