Wow 10 günlük free kullanım yardım edin

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar selam . ben wow wrat of the lich king indirdim kendi orjinal sitesinde 10 günlük free kullanım hakkı veriyor. bende girdim tüm aşamaları tek tek doğru yaptım.
şu anda resimlerle göstererek anlatacağım sorunumu.

1 burada oyuna kullanıcı adım ve şifremle giriş yapmak istiyorum. fakat resimdede gördüğünüz gibi servere bağlanamıyorum ve uyarı alıyorum.

831301.jpg

2 bende bunun üzerine manage account bölümüne giriş yapıyorum oyuna giriş yapmak istediğim kullanıcı adı ve şifresini buraya yazıyorum ve giriş başarılı

566002.jpg

3 ama bu seferde karşıma bu hata mesajı çıkıyor. bende click here linki var orda ona tıklıyorum.

385303.jpg

4 burada da benim kullanıcı adım var şifrem var her şey doğru görünüyor. bana sadece resimdede göreceğiniz gibi add a game to this account uyarısını veriyor. oraya giriş yapıyorum.

623104.jpg

5 cd key soran bir bölüm var. ben 10 günlük bedava kullanmak istiyorum bu yüzden herhangibi bir cd key yokbende mail adresimede gelmedi cd key. o yüzden oraya takılmıyorum. hemen altında bulunan add world of warcraft linkine tıklıyorum.

392005.jpg

6 işte tüm problem burada hep aynı kullanıcı adı şifremle buralara kadar girişimi yaptım. burda o kullanıcı adı şifresini kabul etmiyor. bu sorunun cevabını bilen arkadaşlardan acil yardım bekliyorum.

552306.jpg