Wordpress Eklentisi Yazıcam Php Bilen Birini Arıyorum

mrtcntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aklımda güzel bir wordpress eklentisi fikri var. tek sorun yeterli php bilgisine sahip olmamam.profesyonellere basit gelecek bir çalışma. isteyen kişinin eklentiyi istediğim özelliklerde yazması yeterli olacaktır. karşılığında bir ücret düşünmüyorum, fakat eklenti bilgileri bölümünde Designed by Mert @ MRTCNTN.COM - Programmed by {bilmemne} şeklinde reklamını yaparım. Sitesi felan varsa linkini de koyarım. İsteyenler ayrıntı için özel mesaj atabilir. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.:)

mrtcntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
istediğim şey çok komplike değil, hatta eklenti için yönetim paneline bile gerek yok. sadece widgets bölümünde birkaç menü elemanı ve çalıştıracakları javascript kodları. js kodlarını hazırladım, php yazacak biri için herşey hazır :D

BeNBeN

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Eklentiyi sen mi yazacan php bilen mi yazacak. Başlık garip olmuş :D

mrtcntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben okuycam o yazıcak, eli yorulunca da ben yazıcam o okuycak :p abi evet başlık karışık olmuş, kafamda bir ekletnti tasarısı var yazdırıcam birine.

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Nasıl bi eklenti yada program yazdırmak istiyorsun ? O konuda daha açık olursan bilen yada yapabilicek olan birileri muhakkak çıkacaktır. Ama konuyu biraz açman lazım napmak istediğini felan yazman daha çabuk istediğin şeyi bulmana sebebiyet verir. :)

MrDeNNiS

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Biraz açıklayıcı bilgi verirseniz yardımcı olabilirim :)

mrtcntn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
unutun gitsin çok saçma bir fikir olduğunu farkettim :D konuyu da silemedim ki şimdi :D

Son mesajlar