Wordpress 3.3 Kuramadım Yardım..

Bu konuyu okuyanlar

N1C<

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar acil ardımlarınızı bekliyorum. ilk başta 000webhost tan domain aldım. daha sonra ftp bilgilerini filezillaya girdim. wordpress dosyalarını ve temayı yükledim. siteye girdiğimde ise bu hatayı verdi:

Your website is up and running!

Website teknogo.site90.net has been successfully installed on server.
Please delete file "default.php" from public_html folder and upload your website by using FTP or web based File Manager.

- Your account information can be found on http://members.000webhost.com/
- If you need help, please check our forums and and FAQ List or submit a ticket.
- Please review our Terms Of Service to see what is not allowed to upload.

If you are going to violate our TOS, please read this text until it's not too late!
Do not waste your time with 000webhost.com, if you are going to upload any illegal website here! All websites are manually reviewed by humans, so if we will notice anything illegal, your account will be terminated. So don't waste your time in promoting your scams, hacking websites, or anything else malicious - your account will be terminated in 5 minutes after we will receive first abuse report or anything abusive will be detected by our staff. We also report all illegal activities to local and international authorities.

Below you can see your current files in public_html folder.
default.php8KBDec 24 2011 07:12:56 AM

Acaba birşeyi eksik mi yaptım veya aynlış mı yaptım bilmiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Tam anlamam ama public_html klasörü altındaki default.php silin ve ftp yada web tabanlı dosya yöneticisi ile upload edin diyor.

N1C<

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Böyle bi site zaten bi yere varamazsın. Aklında ki proje ne ise önce bi ücretsiz blog da başla. Sonra ücretli bi site açarsın ilerde. Bu tür işler tamamen baş ağrısı. Zamanında çok uğraştım ordan biliyorum.

N1C<

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle bi site zaten bi yere varamazsın. Aklında ki proje ne ise önce bi ücretsiz blog da başla. Sonra ücretli bi site açarsın ilerde. Bu tür işler tamamen baş ağrısı. Zamanında çok uğraştım ordan biliyorum.

yok önceden kurmuştum zaten. ama 2 sene ara verdim her şeyi unutmuşum.

--- Mesaj Güncellendi ---

neyse eski sürümüyle denicem.

yardım eden yokmu ? :S

arkadaşlar tamam sorunu çözdüm galiba.. :D

N1C<

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saol :)

Bişi daha sorucam gördüğüm kadarıyla en basit siteler bile .net uzantısında. bence o site için kimse para vermez.
siteyi .net uzantısına yönlendirme ücretsiz mi ? yoksa ücretli mi ? onu merak ediyorum..

Sinir oldum ya bi türlü kuramadım şu siteyi.

şimdide filezilla hata veriyor.
Hata: Sunucuyla bağlantı kurulamıyor
diyor :mad:

neyse zorlu yolculuğun sonuna geldim sitemi kurdum :D

N1C<

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saol ma yine bi hatayla karşı karşıyayım :D tema yükledim siteye girdiğimde bu hatayı verdi
Fatal error: Call to undefined function get_header() in /data/multiserv/users/751600/projects/1807045/www/index.php on line 1

neyse bu hatayıda çözdüm. sizi fazla rahatsız etmiyim :D

Son mesajlar