Wolfenstein 2 [Yardım]

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Şu bölümde takılıp kaldım. Oynayanınız varsa ne yapılacağını söyleyebilir mi? :)

wolf2s.jpg

adas12

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ya acaba bunu benim laptop kaldırır mı?
özellikler...
core duo(1.73 ghz) 1 gb ram 324 mb ati radeon
vista ultimate...

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
1 GB Ram yetmez Vista ile birlikte. Ekran kartının işlemci modeli de önemli.

Şu siteden bakabilirsin:

Can U Run It

adas12

Doçent
Reaksiyon puanı
4
işlemci modeli ati radeon xprees 200m yazıyor..

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Minimum Radeon x800 (256 MB) yazıyor sistem gereksinimlerinde.

adas12

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bi masa üstü alsam çok iyi olacak galiba...

squad-q

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende o bölümde takıldım 3. ve 4. kristali nasıl yerlştircez bilen yok mu yaww

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
bende o bölümde takıldım 3. ve 4. kristali nasıl yerlştircez bilen yok mu yaww

Benimki hileden dolayı imiş. Notarget ve novisible hilesi yapmıştım. Kaldırınca o tipsiz yaratık peşimden geldi. Bir süre ateş ettikten sonra oldu.

LAZER

Asistan
Reaksiyon puanı
6
silahın etkisini arttır hans sendeleyince f tuşuna bas kristalleri saplıyosun bu işlemi yaparken malesef hansa yakın olman gerek

squad-q

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2. kristali sapladıktan sonra aşşağıya düşüyorum yukarı çıkarken hans ateş ediyor bende köprüyü havaya ucurdum. sonra ilerleyen yerlerde hans bi taşın üzerinde takılı kalıyor bi türlü olmadı en tepeye çıktım orada bekledim gelmedi
acaba nerde hata yaptım :(

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
2. kristali sapladıktan sonra aşşağıya düşüyorum yukarı çıkarken hans ateş ediyor bende köprüyü havaya ucurdum. sonra ilerleyen yerlerde hans bi taşın üzerinde takılı kalıyor bi türlü olmadı en tepeye çıktım orada bekledim gelmedi
acaba nerde hata yaptım :(

Hile yaptın mı kardeş? Bende de aynı şey olmuştu. Herif tepenin üzerine sabit duruyor, ateş etsen de fayda etmiyor.
Ben hileyi kaldırdıktan sonra adam benden önce yukarı çıkıyor. Orada vurarak sersemlettim. Sonra son kristali yerleştiriyorsun.

kadifeyumruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyununda bir yerde kaldım. merkezde bir kişi iki elinde de makinalı tüfek var. bir cam perde ile korunuyor. etrafında 360 derece dönen raylar ve bu rayların üzerinde devamlı dönen kuleler var eimde 3 adet tanksavar mermisi ile tanksavar, 3 adet el bombası, elektrikli bir silah , lav silahım ve tüfek ile mermim var sistem 2 rakamlı tuş ile ateş et diyor. evet ateş ederken 2 no' lu tuşa basarak ateş ediyorum yaratık bir iki sendeliyor ancak hem 2 no'lu tuş ile kazandığım yaratığın koruduğu camı geçirgen kılan gücüm gidiyor hemde tanksavar mermim bitiyor. burada çakıldım yaratık tabi beni ödürüyor. bu konuda önerileriniz varsa lütfen......şimdiden teşekkürler

bulduysan lütfen ben birinciyi sapladım sonrasını yapamıyorum

eeyyeeyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende buraya kadar geldim ama şimdi napacam bilmiyorum lütfen yardım edeim??

sperman61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum,bu bölümü nasıl geçtin ya,cephanem yok,hileleri uygulayamıyorum dedikleri gibi esc nin altındaki tuşa basıyorum,ama hileleri görmüyor..yaratığı her defasında sendeletiyorum ama cephane yok,ölüyorum,deli olacammmmmmmm,yardım:)

wolfenstein

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya o bölümde geçilemeyecek ne var ya 2 ye bas adaımın önündeki kalkan gidiyo sonra vur yere doğru eyilincede git f ye ve mouse 1 e bas bu kadar basit yani oyun çok kolay 3 günde bitirdim.

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

squad-q sen oyunun o bölümünü load game den tekrar aç köprüyü patlat merdivenlerden çık o gelir karşına sonra 2 ye bas vur vur ölünce bölüm atlıyon 1 kere daha öldürüyon bitiyo.