Wittroc, Dora gitti mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
EFI Shell, Ram_kafasi(Tam gitmedi gibi ama yaşıyor da sayılmaz.) falan gitti daha kim gidecek cidden çok merak ediyorum.

Edit: Özel istek üzerine @LX_ yani @NGGYU'u da sayıyorum.

Edit 2: Nasıl olduysa @Sibraius'u da unutmuşum.
Önden duyuruyu verdin sanırım. Evet, yakında ben de kalkarım masadan. Hepiniz Allah'a emanet olun diyeyim. ? Hakkım varsa helal olsun diyeyim. Sizden de helallik beklerim artık.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
3 gün sonra SDN'deki 1. yılım. Ne yapacağımı bilmiyorum.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Evet, ikisi de devre dışı bıraktı. Bir tanesinin nedenini bilmiyorum ama diğerinin (Dora) iş dolayısıyla gitmiş olabileceğini (?) varsayıyorum. Özel başlığına baktığınızda da "Yorgun" yazdığını görebilirsiniz.

Şu postta olayı uzun uzun açıkladım, biraz vakit ayırıp okumanızı rica ediyorum:

Burası teknoloji forumundan çok sohbet forumuna dönmüş gibi. Diğer 2 forumun aktifliğine bakarsanız bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Çünkü oradaki üyelerin teknik bilgisi, tecrübesi ve açtığı konulara kıyasla burası çok geride kalıyor.

Bunu düzeltmenin yolu da üyelerin daha fazla sorup, araştırıp güncel ve teknolojik konular açmasıyla çözülebilir. Fakat böyle bir durumun bu saatten sonra düzeleceğini sanmıyorum, okulların açılması aktifliği ciddi derecede düşürdü çünkü forumun yaş kitlesi küçük.
Not: Sorun ney anlamadım bu arada !!!
Sorun ne biliyor musun? Senin giden üyelerin arkasından atıp tutman.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Keşke herkesi burada bu çatı altında beraber tutabilsek...

Son düzenleme:

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
O zaman gitsem diyenleri kendi istekleri ile hesap kapatmayı onaylıyor sayıp teker teker kapatmaya başlıyorum.
Kapatmazsanız olur mu? Hesabımın durmasını istiyorum, sadece bir süreliğine forumda bulunmak istemiyorum. :) Arada bir nadiren bakarım belki buraya.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Ne atmışım mesela ?

Sabah akşam Ukranya - Rusya arası savaş çıkıyor tarzı bilgiler paylaştığı yalan mı !!!
Tamam da klasik gündem konuları bunlar. Böyle haberleri İçerik Ekibi'ndeyken de yapıyordu. Ben yaptığı haberleri falan es geçiyorum. Da, niye hesabını devre dışı bıraktığında anka gibi parlıyorsun?
Gidene dur gitme diyemeyiz. Lakin neden gitmek gibi bir düşünceye sahipsiniz?
Sorunun cevabı ilk cümlede.
Kapatmazsanız olur mu? Hesabımın durmasını istiyorum, sadece bir süreliğine forumda bulunmak istemiyorum. :)
Şaka yapıyor, kimsenin onayı olmadan kafasına göre kapatamaz.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,384
Bir şeyin olduğu yok @Dora işlerinin yoğunluğu sebebi ile ayrılma kararı aldı.

@wittroc ise moderatör yetkisine sahip olmasına rağmen hesabını askıya aldığından dolayı Forum Yönetimi olarak ilişiğini kesme kararı aldık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...