Winrar Winzip ile 13.5 GBlık Dosya 25 MB oldu

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
selam arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi winrar ve winzip ile battlefield 3 sıkıştırdım en iyi yöntemle ikisinde de 13.5 gb lık dosya 25 mb oldu.
sizce böyle birşey mümkün mü?
qhwhl.png

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Boş bir oyun :p

Arşivi açıp kurulumu sorunsuz yapıyorsan, oyun grafik kalitesi de değişmemişse sorun yoktur, ama çok ilginç. Bir değişiklik olur illaki.

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Enteresan. Bir flash belleğe falan atıp orda da diskte kapladığı alana baktınız mı? belki hatalı görünüyordur.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Sahtesi zevk vermez ki be :)

Alacaksan orijinal al da online deneyimi gör :)

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,784
GTA San Andreas 10mb lık bulmuştum ve dosya 4 saat sonra setup dosyasına ulaşılıyordu. Veya Hitman5 200 mb ve gayet sorunsuz setup dosyasına da çabuk ulaşılabilen pek bir şey çıkartılmamış hali de gördüm oynadım. Mümkündür..

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Bunu kandırmak için siz de yapabilirsiniz torrent verisi indirmeye başlayın %0.1 indiğinde torrent programını kapatıp torrentlerin indiği klasöre gidin dosyayı bulup winrar ile sıkıştırın :D

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Bunu kandırmak için siz de yapabilirsiniz torrent verisi indirmeye başlayın %0.1 indiğinde torrent programını kapatıp torrentlerin indiği klasöre gidin dosyayı bulup winrar ile sıkıştırın :D
kandırmaya çalıştığım falan yok. oyunu %100 indirdim. işim gücüm yok milleti mi kandırayım!!

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
O kadar sıkıştırma için ne kadar süre bekledin?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ratio %99 demesi %1 oranında sadce sıkıştırma yaptığını gösterir.
Buda senin bilgisayar bilmediğini gösterir.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
13.5 gb 13800 mb yapıyor.
13800 ü 25 e düşürmekte bana biraz imkansız geldi. tam 552 kat sıkıştırma. normal bir ev pc si ile yıllar sürer :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

tabi kgb archiver diye bir program var. o böyle yüksek sıkıştırmalar yapabiliyor. ama bu kadar sıkıştırabilir mi bilemem. aylar yıllar sürer.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum bunun cevabını bulmak kolay..

Sen o dosyayı hemen internete yükleyip, burada paylaş ve sonrasında onu indiren arkadaşlar oyunu Rar dan çıkarsınlar.. Düzgün çıkarsa birde kurmayı denerler ve Tez Sonuçlanmış olur..;)

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bu işleme ripleme deniyor ama oyunun o dosyadan çıkması saatler sürüyor

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
@leanardo doğru sölüyor. İşin garip tarafı ben her türlü programı denedim. Fakat senin gösterdiğin kadar sıkıştıramadım :) Text (yazılı dosyalar), resim, video ( sıkıştırılması güç bir tür), müzik ve oyun. Kgb archiver ile mümkün gibi diyor herkes ama o kadar pc açık bırakacak kişi tanımıyorum. Hem o kadar sıkıştırması imkansız gibi. ( Normal pc şartları ) Yani yapan grub sırf rip işinden para kazanıyor. Nasa bu işleremi girdiki artık :D

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
keşke 13.5 GB'lık dosyayı 25MB'a sıkıştıracak bir teknoloji olsaydı, veri iletişiminde devrim yaşardık.
nasıl sıkıştırırsan sıkıştır hangi programla riplersen riple o kadar sıkışma mümkün değil

KEKO_01

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kesinlikle söyleyebilirim ki bu imkansız. Arkadaşların da dediği gibi eğer böyle bir şey olsaydı devrim yaşardık. Bunu yapabilmen için profesyonel bir bilgisayarda günlerce beklemek gerekir.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Böyle bir sıkıştırma oranı olsa idi of of bu hızlar ile milyonlarca dosya paylaşılırdi misal ben filim arşivi oluştururdum

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
keşke 13.5 GB'lık dosyayı 25MB'a sıkıştıracak bir teknoloji olsaydı, veri iletişiminde devrim yaşardık.
nasıl sıkıştırırsan sıkıştır hangi programla riplersen riple o kadar sıkışma mümkün değil

"en azından şu anki teknoloji ile mümkün değil" diyerek mesajımı düzeltmek istedim
muhtemelen gelecekte bu mümkün olacak.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
4 küsür gb lık bir oyunu 15 mb a düşürmüşlerdi uharc ile uzun sürüyordu çıkarması. Çıktığında da aynı boyuta geliyordu ama tek sorun oyun çalışmıyordu :)