Soru Windows’a Geçmiyorum ,Çünkü... (Cümleyi Devam Ettir)

Bu konuyu okuyanlar

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Windows’a geçmeme geçmeme/geçememe sebebinizi atıyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galiba herkes geçebiliyor :D

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Windows 11'e geçmiyorum çünkü,daha Developer :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

(mantıklı bir sebep bence ?)

ÜlkücüKurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
GNU/Linux dağıtımları gibi özgür ve açık kaynak işletim sistemleri varken Windows gibi bilgisayarımın performansına ciddi zarar verecek bir işletim sistemi kurmaya vicdanım el vermiyor.

Reaksiyon puanı
8,008
Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi. Doğal olarak geçmiyorum diyen ya yazılımcı , kodlamacı ya da teknolojiye meraklı kişiler.

ÜlkücüKurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi. Doğal olarak geçmiyorum diyen ya yazılımcı, kodlamacı ya da teknolojiye meraklı kişiler.
Emin misiniz? Son kullanıcı için GNU/Linux dağıtımları var. Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olması, kullanmayanların sadece yazılımcı olduğu anlamına gelmez.

YusufGERDAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Windows'a Geçmiyorum, Çünkü Windows 10 kullanıyorum.

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
11e geçemiyorum çünkü yükseltme gelmesini bekliyorum, 1 nesil farkla paçayı kurtardım ?

Ekli dosyalar

• Pc Sistem Durumu Denetimi.png
    Pc Sistem Durumu Denetimi.png
    313.4 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,008
Emin misiniz? Son kullanıcı için GNU/Linux dağıtımları var. Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olması, kullanmayanların sadece yazılımcı olduğu anlamına gelmez.
Hiçbirisi Windows kadar kullanışlı değil. Ek olarak son oyuncuların büyük kısmı oyuncu hangi oyuncu Linux kullanıyor? Windows son kullanıcı için her zaman en iyisidir. Her kullanıma hitap ediyor.

ÜlkücüKurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hiçbirisi Windows kadar kullanışlı değil. Ek olarak son oyuncuların büyük kısmı oyuncu hangi oyuncu Linux kullanıyor? Windows son kullanıcı için her zaman en iyisidir. Her kullanıma hitap ediyor.
Windows'dan daha kullanışlı çoğu. Aylardır Windows kullanmadım, eksiklik hissetmiyorum. GNU/Linux destekleyen oyunların çoğu Proton ile açılıyor, açılmıyorsa da mecburen Windows kullanabilir. Ayrıca "son kullanıcı" dediğimde sadece oyuncuları anlamanız da saçma. 3-5 tane oyunun GNU/Linux desteklememesi, Windows kullanmayanları yazılımcı yapmaz.

Reaksiyon puanı
8,008
Windows'dan daha kullanışlı çoğu. Aylardır Windows kullanmadım, eksiklik hissetmiyorum. GNU/Linux destekleyen oyunların çoğu Proton ile açılıyor, açılmıyorsa da mecburen Windows kullanabilir. Ayrıca "son kullanıcı" dediğimde sadece oyuncuları anlamanız da saçma. 3-5 tane oyunun GNU/Linux desteklememesi, Windows kullanmayanları yazılımcı yapmaz.
Windows kullanan yazılımcı da çok fazla ona yok demedim? Ama çoğu ileri seviye yazılımcı Macos/Linux kullanıyor. Ek olarak 3-5 değil bir sürü oyun var. Ben son kullanıcıları oyun üzerinden örnekledim o sadece birisiydi. Tamam bilgisayar kullananların %95’i bilgisiz çünkü Windows kullanıyor oldu mu? Forumda 2 kişisiniz Linux övücü olarak.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Kardeş bir de yapay doygunluk olsa, GNU/Linux tadından yenmez vallahi.