Windows Update Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Hersscher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar , bilgisayarımda olan bir hatayı yazmak istedim bir türlü çözemedim windows update çalışıyor fakat güncelleme belli bir yerde takılıyor ve hiç ilerlemiyor sorun gidericiyi başlattığımda şu 3 hatayı verdi yardım ederseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• ss1.PNG
    ss1.PNG
    18 KB · Görüntüleme: 126

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
899
Selamlar , bilgisayarımda olan bir hatayı yazmak istedim bir türlü çözemedim windows update çalışıyor fakat güncelleme belli bir yerde takılıyor ve hiç ilerlemiyor sorun gidericiyi başlattığımda şu 3 hatayı verdi yardım ederseniz sevinirim.
Windows orijinal mi? cmd'yi yönetici olarak çalıştırıp "slmgr /xpr" kodunu yazıp ss atın.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Merhaba;
* Dizüstü mü, masaüstü mü kullanıyorsunuz?
* Windows işletim sistemi orijinal mi?
* Ne şekilde sistemi etkinleştirdiniz?

Hersscher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bilgisayarı sıfırladım biosdan keyi aldım herşey düzel yardımınız için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

konu kilit

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
sorunum çözüldü
Bencilce değil mi? Belki başkası buradan çözmeye çalışacak ama olmayacak, sonra yardım için bir mesaj daha atıp soracak. Ama kilitlenirse konuya mesaj yazamaz ve yeni konu açılmak zorunda kalınır. Ayrıca zaten kilitlemezler.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
yedekleyin sıfırlayın baştan kurulum yapın

Hersscher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bencilce değil mi? Belki başkası buradan çözmeye çalışacak ama olmayacak, sonra yardım için bir mesaj daha atıp soracak. Ama kilitlenirse konuya mesaj yazamaz ve yeni konu açılmak zorunda kalınır. Ayrıca zaten kilitlemezler.
ben zaten kendim nasıl çözdüğünü yazdım bu yüzden kilit dedim şöyle ben bilgisayarı sıfırladım biosdaki windows etkinleştirme kodumu aldım windowsu aktif ettim ve düzeldi en temiz düzeltme yolu ama sorunuda buldum windowsu crackli olarak aktif edersek böyle bir sorun oluyor

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Neden crackli bir işletim sistemi kullanmamamız gerektiğini gösteren örnek bir konu olmuş. Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
ben zaten kendim nasıl çözdüğünü yazdım bu yüzden kilit dedim şöyle ben bilgisayarı sıfırladım biosdaki windows etkinleştirme kodumu aldım windowsu aktif ettim ve düzeldi en temiz düzeltme yolu ama sorunuda buldum windowsu crackli olarak aktif edersek böyle bir sorun oluyor
Belki senin çözümün başkasında çalışmayacak... Onun için gidip yeni konu mu açacak?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Herhangi bir konuyu kilitlemek ya da kilitlememek daha çok bölüm moderatörünün inisiyatifindedir arkadaşlar. Tabii yapılacak olan herhangi bir moderasyon, kurallar çerçevesinde değerlendirilir. Bu bağlamda konu dışı olan farklı tartışmaların içine lütfen girmeyelim.