Windows Update:KB4556799 Güncellemesi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Mystshadow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Başlıkta da gördüğünüz gibi bu güncellemeden muzdaribim.
Bu güncellemeyi yükledikten sonra bilgisayarım açılmadı ve başlangıç onarma yardımıyla bilgisayarı açabildim
Bu güncellemenin yüklenmesini nasıl iptal edebilirim ya da bu sorun sadece bende olan bir sorun mu?

Windows 10 Home 1909 05 x64
i5 8265u
4GB Ram
Mx 110 2gb
Lenovo L340-15iwl

Mehmet Aldemir

Profesör
Reaksiyon puanı
712
Bildiğim kadarıyla güncellemeyi kaldırsan bile tekrar otomatik geri gelir yeni güncelleme geldiği zaman belki düzelir büyük ihtimalle sadece sende değildir bu sorun

Mystshadow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Bildiğim kadarıyla güncellemeyi kaldırsan bile tekrar otomatik geri gelir yeni güncelleme geldiği zaman belki düzelir büyük ihtimalle sadece sende değildir bu sorun
Cevabınız için teşekkür ederim tekrardan format atmıştım bilgisayara şimdi yine denetledim güncellemeleri yine aynı guncellemesi görüyorum bakalım yine aynı sorun olacak mı?

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Düzeltmekle uğraşmanı tavsiye etmem. Yakında Windows 10 2004 sürümü çıkacak. Direk kurarsın ve güncellemeyi de tamamlamış olursun :)

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Ne zaman gelir 2004 sürümü? 12 Mayıs deniyordu ama halen ses seda yok. Tarih verme şansınız var mı?
Maalesef fakat bu ay içerisinde gelme olasılığı büyük. E-Posta yoluyla yeni Windows özelliklerini İngilizce olarak tanıtmaya başlamalarından belli oluyor.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Maalesef fakat bu ay içerisinde gelme olasılığı büyük. E-Posta yoluyla yeni Windows özelliklerini İngilizce olarak tanıtmaya başlamalarından belli oluyor.
Sabırsızlıkla bekliyorum bakalım yeni özellikler ve değişiklikler olacak mı netice itibariyle özellik güncellemesi.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Sabırsızlıkla bekliyorum bakalım yeni özellikler ve değişiklikler olacak mı netice itibariyle özellik güncellemesi.
Burada bildiğim bir kaç yenilikleri size belirteyim;
  • Cortana tasarımı yenilendi. (Heyecanlanmayın. Türkçe desteği hakkında gelişme yok.)
  • Ekran görüntüleri ile başlat menüsünde arama olacak. (Bing ile. Muhtemelen Google gibi rakiple kullanışlı olmaz.)
  • Bluetooth ile ilgili düzeltmeler bulunuyor.
  • Bilgisayarı sıfırladığınız zaman internetten temiz kurulum dosyaları ile sıfırlama özelliği bulunduruyor. (Bu, virüs bulaşmış bilgisayarlar için çok daha güvenli olacak.)
  • Görev yöneticisinde sıcaklık bilgisi veren ufak bir şey eklenecek.
Ve bu sadece benim bildiklerim. :)
Eğer fazladan bir bilgisayarınız var ise Windows Insider programına katılarak herkesten önce yenilikleri görebilir ve Microsoft'a geri bildirim sağlayabilirsiniz. :) Insider programıyla gelen Windows işletim sistemi sorunlar bulundurabilir ve geliştirme aşamasındadır. Bu yüzden önemli dosya ve çalışmalarınızı bu cihazda bulundurmayın.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Burada bildiğim bir kaç yenilikleri size belirteyim;
  • Cortana tasarımı yenilendi. (Heyecanlanmayın. Türkçe desteği hakkında gelişme yok.)
  • Ekran görüntüleri ile başlat menüsünde arama olacak. (Bing ile. Muhtemelen Google gibi rakiple kullanışlı olmaz.)
  • Bluetooth ile ilgili düzeltmeler bulunuyor.
  • Bilgisayarı sıfırladığınız zaman internetten temiz kurulum dosyaları ile sıfırlama özelliği bulunduruyor. (Bu, virüs bulaşmış bilgisayarlar için çok daha güvenli olacak.)
  • Görev yöneticisinde sıcaklık bilgisi veren ufak bir şey eklenecek.
Ve bu sadece benim bildiklerim. :)
Eğer fazladan bir bilgisayarınız var ise Windows Insider programına katılarak herkesten önce yenilikleri görebilir ve Microsoft'a geri bildirim sağlayabilirsiniz. :) Insider programıyla gelen Windows işletim sistemi sorunlar bulundurabilir ve geliştirme aşamasındadır. Bu yüzden önemli dosya ve çalışmalarınızı bu cihazda bulundurmayın.
Teşekkürler cevabınız için. İnsider bende kabul etmiyorum. Kararlı sürümü bekliyorum. Özellikler fena değilmiş. Gelir gelmez yükleyeceğim. İyi forumlar diliyorum.

Mystshadow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Heyecanlandım çıktığı gibi yüklerim o zaman 2004 ü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar bu sefer güncelleme sonrası başarıyla açıldı konu herhalde artık kapanabilir cevaplar için sağolun

Son düzenleme:

Son mesajlar