Windows Live Hotmail Giriş Problemi

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Arkadaşlar öncelikle zaman ayırıp bu başlığa baktığınız için peşin peşin teşekkür ederim... Bugün hotmail hesabımda bi sorun oluştu ve artık giriş yapamıyorum. Şöyle ki şifremi yazıp giriyorum - oturum açılıyor ama hata alıyorum.... Sorun bi anda ortaya çıktı ve şu an itibari ile 6-7 saat geçmiş bulunmakta. İnternette bi araştırma yaptım ve bu sorunu önceden yaşayanlar olmuş ama hiç bi yerde çözüm bulamadım. Shiftdelete ailesinin yardımcı olabileceğine inanıyorum. İşte sorun bu:

hotmail.png

hala beklediğinizi bize bildirin e tıklayınca
What to do if you can't sign into Windows Live Hotmail
bu sayfa açılıyor ve pek yardımcı olmuyor.... :(

Arkadaşlar çözümlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum...

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Bende de oluyor ara ayni problem. Ama sorun Microsoft'tan kaynaklaniyor bence. Bilindigi gibi Hotmail kendini yeniledi. Ve bu yenileme esnasinda boyle sorunlar oluyor. Mesajda da diyorlar zaten bakim yapiyoruz diye. Bence sorun onlarda.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Ben ilk kez karşılaştım daha önce hiç başıma gelmedi. Farklı tarayıcı- farklı pc ile denesen bile düzelmiyor... Kardeşimin hesabı açılıyor benim ki açılmıyor ne iş anlamadım...

---------- saat 22:09 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:51 eklenmişti ----------

Arkadaşlar şimdi baktım düzelmiş.....

---------- saat 23:16 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:09 eklenmişti ----------

yaw gene oldu bu ne yaaa

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Demek ki sunucularla ilgili bir problem. Beklemekten başka bir çare yok gibi gözüküyor.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ara sıra çıkıyor bende de.:)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
şu an sorun yok :)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Hayatımda böyle bişeyle hiç karşılaşmadım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4 tane hesabım var hicbirine erişemiyorum mail atmak için baska bir eposta acmak zorunda kaldım