Windows Kenar Çubuğu

PESSIMIST03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi windows kenar çubuğumdaki takvim boş gözüküyor. Yaklaşık 1 gündür böyle. Ne yaptıysam düzelmedi. Lütfen yardım edin. %(
sidebarhatajl5.jpg

resident

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim bildiğim kenar çubuğunda normal olarak takvim yok yüklediysen sil yeniden indir yeniden yükle. bende takvim yok olsa yardım ederdim

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
resident dedi ki:
benim bildiğim kenar çubuğunda normal olarak takvim yok yüklediysen sil yeniden indir yeniden yükle. bende takvim yok olsa yardım ederdim
Ama var :) PESSIMIST03 ilgili dosyayı senin için upload ediyorum şimdi birde onu dene.

Düzenleme: http://rapidshare.com/files/117301562/Calendar.Gadget.zip buyur buradan indir ve zip dosyasının içindekileri C:\Program Files\Windows Sidebar\Gadgets\Calendar.Gadget klasörüne çıkart.

PESSIMIST03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet var. aylardır kullanıyorum ilk kez başıma böyle bir şey geldi. İkinize de teşekkürler şimdi indirip deneyeceğim.

resident

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o zaman sende sistemini sağlam olduğu zamana geri yükle

PESSIMIST03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşım konuya yazmayı unutmuşum ama ben Diskeeper 2008 programını yüklemiştim. Bu programı yükledikten sonra nedenini bilmediğim bir şekilde sistem geri yüklemeyi devre dışı bırakılmış.. Tekrar etkinleştirdim ve yeni geri yükleme noktaları oluşturdum. Ama herhangi bir noktaya geri yükleme yapmaya çalıştığımda hep aynı hata iletisini alıyorum.(hata iletisi: bilinmeyen bir hata oluştu) Aylardır sistem geri yükleme bozuk :(

Ama Premium Booster adlı program ile registry yedeğini almıştım. O programla geri yükleme yaptım işe yaramadı.

delisoyka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet exproler > seçenekler>gizlilik>
web sitelerinin fiziksel konumunuzu istemelerine asla izin verme (kenar çubuğunu kapatıp tekrar açın)​

aydincopur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunun çözümü aşağıdaki adımları takip etmenizdir.

1 – Windows küçük aygıtlarının (gadgetlerin) hepsini kapatın.
2 - Komut İstemcisi'ni yönetici olarak çalıştırın. “regsvr32.exe vbscript.dll” yazın ve entere basın.
3 - Size işlemin başarı ile gerçekleştirildiği bildirilecek. “Tamam” deyin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.