Windows Format Atma

OuzhannJr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler windows 7 bilgsayarım çöktü usb ile format atmak istiyorum ama tam olarak bilmiyorum youtube dan bikaç video izleidm pc açılırken f2 delete tarzı tuşlara basıyorlar ve ordan boot menüsüne geçiyorlar ama bende boot menüsü ve bios menüsü ayrı f12 de bios delete ye basınca boot menüsü çıkıyor ve videodakinden farklı şeyler çıkıyor acilll yardım şimdiden teşekkürler

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba,
Bioslar anakarttan anakarta farklılık gösterir. Sizin anakartınız nedir? Biostan boot bölümünün görselini paylaşırmısınız.

karacabey01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boot menüsüne gir, sürücüyü seçmeni isteyecektir, USB'yi seç (usb bellek adı veya markası çıkabilir) yükleme adımlarına devam et.

OuzhannJr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Bioslar anakarttan anakarta farklılık gösterir. Sizin anakartınız nedir? Biostan boot bölümünün görselini paylaşırmısınız.

benim boot ekranında usb nin adı yazmıyor yukardan aşşağıya floppy hard disk cd rom usb flan çıkıyor ve usb nin yanıda usb cd usb farklı şeyler çıkıyor internetdden araştırdım galiba bnm pc ye usb ile format atıılmıyor fotoğrafı atardım ama boyutu büyük diye kabul etmiyor site

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
benim boot ekranında usb nin adı yazmıyor yukardan aşşağıya floppy hard disk cd rom usb flan çıkıyor ve usb nin yanıda usb cd usb farklı şeyler çıkıyor internetdden araştırdım galiba bnm pc ye usb ile format atıılmıyor fotoğrafı atardım ama boyutu büyük diye kabul etmiyor site
Doğru yerdesiniz. Floppy'i sona alın. Harddisk ikinci sırada olsun USB diye bir şey yazıyorsa onu ilk sıraya almayı deneyin.