Windows Format Atamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

EmreK_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Evet bu işi bitirdikten sonra ilk isim bu sektöre ya dönmemek üzere bir ara vermek yada uzun bir süre ara vermek.
Selamlar , yine gereksiz bir hata yüzünden mobilde kaldım. Sorun şöyle sabah Windows açılırken bir sıkıntı oldu , aynı sorun geçen sene de başıma geldi ve formatla çözdüm. Windows açılınca böyle hoparlörden dıt dıt dıt ses geliyor ses kaydı var ekleyebilirsem dinlersiniz. Internette bir çözüm bulamadım neyse elimde geçen seneden duran win10 flash bellek vardı. Yedeklerime baktım ve pc'yi kapattım. Sonra açılırken flash diski seçtim ve uefi format ekranına geldim , devam ileri ve o kritik nokta . Temiz kurulum için özel kurulum dedim ve diskleri seçeceğim yere geldim , orada başta her şey normaldi neyse sildim (sadece yedek diye ayırdığım 180gb'lık bölüm kaldı) Ve 2 tane daha bölüm var bunlar birleşmiyor. 1.si 220gb c diskim Windows olan ve 2. si 80gb diğer d diskim (steam kütüphanesi bi csgo var). Ve hangi diski seçersem seçeyim hep" 0x80300024 " şu hatayı alıyorum. Fakat bilgisayarımda bir tane hdd var başka herhangi bir disk takılı değil. Şöyleki ben önceden benim yedek bölümü 100gb idi ve bana yetmiyordu. Bende başka bir yazılımla disklerden birinden 80gb alıp ona kattim ama uyumsuz olduğu için yedek diskimi (bölümü) sanırım c yani Windows'u kuracağı yerle aynı (birincil mi diyorlardı öyle birşey) yapmış olabilir ve ben bu bölümleri birleştiremiyorum. Acaba buna bir çözüm var mi ? Elimdeki kaynaklar : Bir win10 uefi flash disk , 1 tane daha boş flash bellek ve şuanki içinde sistem olmayan pc ben bu durumdan nasıl kurulabilirim ? Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Evet sorun biraz hikayesiyle uzun uzun anlattım lütfen yardım edin , tek pc bu ve başka diski bağlayıp düzelteceğim başka pc yok , malum durumdan dışarı bile çıkamıyorum. Şimdiden teşekkür ederim :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Bende senin bıkkınlık durumuna gelmiş durumdayım. Son sistemlerimde durduk yere sorun yaşamam bıktırdı benide.

En son tümden satıcam bilgisayarı monitörü filan. Boğazıma kadar dayandı sinirlerim.

EmreK_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
35

Hocam ses böyle Windows açılınca 1-2dk yapıyor noluyor bu ?

Son mesajlar