Windows biçimlendirmeyi bitiremedi

Bu konuyu okuyanlar

kkrane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben yaklaşık 2 hafta önce yeni bir bilgisayar aldım ve eski kasamdaki eski sayılabilecek bir harddiski yeni kasama taktım.Şu ana kadar hiçbir sorun çıkarmamıştı fakat dün oyun oynarken bir anda kapandı ve yarım saat boyunca düğmesine bastığımda açılıyordu ama ne anakartın simgesi geliyordu ekrana ne de bir görüntü fakat bütün fanlar çalışıyordu bir sıkıntı yoktu. En sonunda kendiliğinden açıldı bir anda ve tekrar oyuna girdim sorun yok gibi duruyodu uzun bir süre oynadım sonra kapattım sabaha bilgisayarı geri açtığımda ise ne oyunlarıma girebiliyordum ne de harddiskte bir yerden bir yere dosya taşıyabiliyordum en sonunda hepsini silip tekrar yükleyeyim dedim sildim fakat bazı dosyalar silinmemeye başladı ve bunlarda dizin bulunamadı hatası aldım , biçimlendireyim dediğimde ise windows biçimlendirmeyi bitiremedi yazıyordu internette gözüken çözümleri denedim ama bir sonuç alamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Eski HDD'yi tek olarak kasaya takıp biçimlendirmeyi deneyin. Diğer diskin kablosuyla tabi.