Windows başlıyor sonra siyah ekranda kalıyor

LiSaA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayar açılıyor sonra windows geliyor ama ondan sonra siyah ekran devam ediyor.Siyah ekrandayken görev yöneticisini açamıyorum ama güvenli moddan ne yaptıysam olmadı yardımlarınızi bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olabilecek yokmudur

Son düzenleme:

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
* Bilgisayar nedir?
* Windows hangi sürümü?
* Ne yaptıktan sonra bu hale geldi ?

Öncelikle bunları bilirsek cevap yazabiliriz.

Reaksiyon puanı
307
Bende olmuştu HDD bozulmuş gittim SSD aldım düzeldi. Farklı bir nedeni de olabilir ama bundan kaynaklıdır bence...

LiSaA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şöyle bilgisayar windows 10 masaüstü kendim topladım windows son sürümunde 10 yeni guncellenmisti ama güncellemeden sonra bir şey olmadi.Oyun oynuyordum bir anda kapandı ekran sonra bu sekilde acıldi
* Bilgisayar nedir?
* Windows hangi sürümü?
* Ne yaptıktan sonra bu hale geldi ?

Öncelikle bunları bilirsek cevap yazabiliriz.
Şöyle bilgisayar windows 10 masaüstü kendim topladım windows son sürümunde 10 yeni guncellenmisti ama güncellemeden sonra bir şey olmadi.Oyun oynuyordum bir anda kapandı ekran sonra bu sekilde acıldi

Bende olmuştu HDD bozulmuş gittim SSD aldım düzeldi. Farklı bir nedeni de olabilir ama bundan kaynaklıdır bence...
Hdd ve ssd var hangisinde problem oldugunu bilmiyorum

D
Bir de Win+R -> explorer.exe dene
Denedim ancak oda olmadı ekranda fare imldci gözükmüyor simsiyah sadeve

Reaksiyon puanı
307
Windows hangisine yüklüyse sorun ondadır, diğerine yükleyip deneyin

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Bilgisayar açılıyor sonra windows geliyor ama ondan sonra siyah ekran devam ediyor.Siyah ekrandayken görev yöneticisini açamıyorum ama güvenli moddan ne yaptıysam olmadı yardımlarınızi bekliyorum

Yardımcı olabilecek yokmudur
ctrl alt delete yapar mısınız? sonra görev yöneticisinden explorer.exe nin görevi sonlandırın. sonra yukarıdaki dosya yazısına tıklayın. açılan yerden çalıştırı seçin. çıkan pencereye explorer.exe yazıp çalıştırın. sonra pencereleri kapatıp çıkın oradan. ve ekranın gelmiş olması lazım.

LiSaA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ctrl alt delete yapar mısınız? sonra görev yöneticisinden explorer.exe nin görevi sonlandırın. sonra yukarıdaki dosya yazısına tıklayın. açılan yerden çalıştırı seçin. çıkan pencereye explorer.exe yazıp çalıştırın. sonra pencereleri kapatıp çıkın oradan. ve ekranın gelmiş olması lazım.
Ctrl alt delete yaptim görev yöneticisi ekrana gelmiyor ctrl shift esc yaptim olmadi windows tusu r yaptım ondada gelmedi anlayamadim bende siyah ekranda kaliyor görev yöneticisi gelmiyor

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Ctrl alt delete yaptim görev yöneticisi ekrana gelmiyor ctrl shift esc yaptim olmadi windows tusu r yaptım ondada gelmedi anlayamadim bende siyah ekranda kaliyor görev yöneticisi gelmiyor
sorun biraz daha büyük gibi duruyor. bilgisayarınızı kapatın açılırken shift tuşuna basılı tutun oradan sistem onarmayı başlatın.

LiSaA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sorun biraz daha büyük gibi duruyor. bilgisayarınızı kapatın açılırken shift tuşuna basılı tutun oradan sistem onarmayı başlatın.
Bahsettiğiniz şey acaba nerde istedıgıniz kismi actim sorun gidere girdim başlangiç onarma var onu denedim bir şey olmadi başlangiç ayarları var komut sistemi var sistemi geri yukle ve güncelleşmeleri kaldir var

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Windows güncelleme mi yapıyordun? Sorunun devam ediyor mu?