Yardım Windows başlatıyor ekranından sonra klavye calismiyor

Bu konuyu okuyanlar

Yagiz5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Klavye çalışmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu şöyle ben bugün bilgisayara girdim daha öncesinde e,d,c,3 tuşları çalışmıyordu bilgisayarı açıp kapattığımda bazen düzeliyordu sorun klavyede diye düşündüm yeni klavye aldım bugüne kadar hiçbişe yoktu bilgisayarı açtığımda tuşların hiçbiri çalışmıyor sadece klavyeyi kilitleme tuşu çalışıyordu sonra açıp kapattığımda windows başlatılıyor ekranında (renkli,ışıklı klavye) klavyenin ışığı sönüp yanıyor ve sonra bir daha klavye çalışmıyordu az öncede bilgisayar F1 tuşuna basıp sonra açılma devam ediyordu ve şimdi o ekranalar klavye hiç çalışmıyor bilgisayar çalışır vaziyetteyken baktığımda he klavye aygıtı sürücüsü çalışmıyor vb. Şeyler diyor bilgisayar sorunu çözemedi yazılımsal bir hata var galiba ve klavye hiç çalışmadığı için F1 tuşuna basamıyorum ve bilgisayarı açamıyorum yardım edebilirmisiniz.

Son düzenleme:

Yagiz5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aygıt sürücüsünden düzeltmeye çalışıyorum HID KLAVYE AYGIT sürücüsünde sorun var diyor düzelt diyorum ama düzeltemiyor

Aygıt sürücüsünden düzeltmeye çalışıyorum HID KLAVYE AYGIT sürücüsünde sorun var diyor düzelt diyorum ama düzeltemiyor
Windows update den olabilir diyorum update tara dediğimde windows yeni güncelleştirmeleri arayamadı kod 80072FBF bu kadar sorun normal mi bilgisayarda