Windows açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

klasikklas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle iyi forumlar işletim sistemim win7 64bit ve bir seferinde anakart ve harddiskimi değiştirmek zorunda kaldım değiştirdikten sonra bilgisayarım eve gelip açtığımda sorunsuz bir şekilde açıldı , kapatıp bir daha açtığımda windows başlatılıyor kısmında dönen renkli simgeler gelmiyor , yeniden başlatmayı format atmayı vs. Denedim hiç biri fayda etmedi , saygılarımla Emir Dağdelen

ato159

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows dosyalarını silmis olabilirsin

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Açılışta f8 bas güvenli modda aç sistem geri yükleme yap anladıgım kadarıyla recoverin çalışmıyor eger çalışıyorsa f8 bastıgında pc onarımı diye bi satır çıkar onunlada sistem geri yükleme fabrika yarlarına dönme yada bilinen en iyi başlangış seçeneklerinden muhtemelen pc yi açarsın.

klasikklas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açılışta f8 bas güvenli modda aç sistem geri yükleme yap anladıgım kadarıyla recoverin çalışmıyor eger çalışıyorsa f8 bastıgında pc onarımı diye bi satır çıkar onunlada sistem geri yükleme fabrika yarlarına dönme yada bilinen en iyi başlangış seçeneklerinden muhtemelen pc yi açarsın.
Sanırım anakartımın modeliyle alakalı f8 basınca bilgisayarın nasıl başlatılacağı değil hdd dvd felan geliyo